Užijte si dokonalý odpočinek během týdenního pobytu v horské přírodě Jeseníků. Priessnitzovy lázně jsou vyhlášené klimatické a léčebné lázně, ve kterých si dopřejete různé procedury, procházky po krásné přírodě i chutnou polopenzi. Ubytováni budete v útulném Lázeňském domě Bezruč ***, a můžete si dokonce i zalyžovat na nedalekých sjezdovkách.

O ubytování

Lázeňský dům Bezruč *** najdete ve městečku Jeseník asi 350 m od hlavní budovy Priessnitzových léčebných lázní, kterou je Hotel Priessnitz ****. Lázeňský dům se nachází v klidné části města v obklopení vrcholů Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Zdolat můžete například protilehlý Studniční vrch (3,5 km), na jehož svazích se nachází na 80 lázeňských pramenů. Okolí nabízí spoustu možností volnočasových aktivit. Pouze pár minut chůze je to na minigolf (550 m), do balneoparku (850 m) či do Muzea V. Priessnitze (160 m). Nádhernými panoramaty se můžete kochat na mnoha vyhlídkách.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortních jedno či dvoulůžkových pokojích Standard. Vybaveny jsou pohodlným lůžkem, satelitní televizí, telefonem, ledničkou, posezením a vlastní koupelnou. Většina pokojů má také balkon.

Na čem si pochutnáte?

V Jídelně Bezruč se těšte na chutnou polopenzi, která se podává servírovanou formou. Večeři si vyberete z menu. Při příjezdu vám bude přidělen stravovací čas a místo k sezení z důvodu omezené kapacity.

Kde budete relaxovat?

Přímo v Lázeňském domě Bezruč najdete ordinaci lékaře a inhalace.

Další wellness a léčebné služby využijete v Hotelu Priessnitz ****. Jeho součástí je zázemí pro procedury a wellness s vířivkou, bazénem a saunovým světem. Dopřát si můžete mnoho druhů masáží a léčebných či kosmetických procedur jako jsou koupele, zábaly, vodoléčba a další. V areálu lázní najdete také lesopark s krásným balneoparkem, ve kterém najdete přírodní lázně horních a dolních končetin, koupel nohou s akupresurou, Priessnitzovu lavičku s bazénkem a také Priessnitzovy střiky a Slunné lázně. V areálu lázní si můžete dopřát také akupunkturu, speciální indonéské masáže nebo vstup do solné jeskyně.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty na připraveno dětské hřiště.

Něco navíc

O zábavu během pobytu bude postaráno. Můžete si zde zahrát tenis, kulečník, minigolf či discgolf.

Lázeňský dům Bezruč ***

Lázeňský dům Bezruč ***

Priessnitzova 299/12 , Jeseník
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkování - více informací o ceně v sekci Příplatky.

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
70 m
Sjezdovka
7,7 km

Tipy na výlet

Priessnitzovy lázně Jeseník

Priessnitzovy lázně JeseníkTip na výlet

Nedaleko města Jeseník leží malá vesnička Lázně Jeseník, kde se již od roku 1822 nachází první vodoléčebný ústav na světě - Priessnitzovy léčebné lázně. Kromě procedur si zde můžete vychutnat požitek z architektury a krásný výhled na hřebeny Jeseníků. Ročně sem zavítá zhruba 18 000 hostů. A jaké obtíže se zde léčí? Nemoci oběhové ústrojí, cukrovka, obezita, kožní onemocnění, deformace pohybového aparátu a také duševní poruchy.

Léčebné pavilony:

  • Priessnitz - hlavní lázeňská budova
  • Jan Ripper - nese název po manželovi jedné z dcer zakladatele lázní
  • Bezruč
  • Karolina
  • Wolker
  • Maryčka

Nedaleko najdete také rodný dům a muzeum Vincenze Priessnitze. Děti si mohou užít projížďku po promenádě ve vláčku.

Více informací
Priessnitzova hrobka
Priessnitzova hrobka
Jeseníky
Jeseníky
Karlova Studánka
Karlova Studánka