V klidné ulici Karlových Varů pod vyhlídkou Jelení skok najdete vše, co od vyhlášeného lázeňského města očekáváte. Ve 4* Hotelu Mignon si vychutnáte polopenzi i širokou škálu možností odpočinku. Po procházce karlovarskými parky s vyhlídkami, kolonádami nebo výletech do neméně krásného okolí si v Hotelu Mignon **** dopřejte parádní procedury. V ceně je ubytování a strava až pro dvě děti do 15 let.

O ubytování

Hotel Mignon **** se nachází v nádherné secesní budově v klidné a zelené části Karlových Varů. Můžete tak v klidu relaxovat v nádherné okolní přírodě a zároveň se za pár minut chůze dostanete k nejvýznamnějším karlovarským památkám. Vydejte se za těmi nejkrásnějšími výhledy na lázeňské město: na rozhlednu Diana (2 km) a vyhlídky Jelení skok (2,5 km) či Rohanův kříž (1,5 km). Příjemnou procházkou projdete všechny slavné kolonády, které se nacházejí ve vzdálenosti do 1 km od hotelu. Od nejbližší Mlýnské kolonády se přes romantickou Tržní kolonádu dostanete až na nejznámější Vřídelní kolonádu s pramenem Vřídlo. Při návštěvě Karlových Varů byste rozhodně neměli minout působivou budovu Grandhotelu Pupp (1 km). Oblíbené je také sklářské muzeum Moser (4 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním dvoulůžkovém pokoji. K vašemu pohodlí budete mít k dispozici televizi, WiFi připojení a vlastní koupelnu s vanou, fénem, župany a pantoflemi. Nechybí ani trezor, telefon a lednička s minibarem.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné hotelové restauraci si ráno pochutnáte na snídani ve formě bufetu. Večer se zde podávají servírované večeře o třech chodech s výběrem z menu.

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu Mignon je vlastní léčebné centrum. V moderně vybavených a vkusně zařízených místnostech je poskytována široká škála procedur. Ze široké nabídky masáží, koupelí a terapií si zajisté vybere každý. Odpočinout si můžete také v sauně.

Hotel Mignon ****

Sadová 55 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 312 111

reservation@mignon.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
2,3 km
Zastávka
0,2 km