Vyrazte do Hotelu Slovan **** v srdci Jeseníků, který už 3x vyhrál soutěž Hotel roku a kde vás čeká relaxace v blízkosti přírody s chutnou polopenzí. Milovníci odpočinku budou ve svém živlu, protože v hotelu najdete parádní wellness. Vstup do vířivka a finské sauny máte v ceně. Užijete si i skvělé procedury.

O ubytování

Hotel Slovan **** najdete v Jeseníku jen kousek od Lázní Jeseník (4 km), jeskyně Na Pomezí (9 km) a NPR Rejvíz (12 km). Hotel má tradici sahající až do roku 1868 a také získal cenu Hotel roku 2014, 2016 a 2017 v kategorii 4* v prestižní soutěži Czech Hotel Awards. 

Kde budete spát?

Pokojů Standard je tu celkem 23 mají výhled na náměstí či hory, pohodlné lůžko velikosti queen size, LCD televizor, WiFi připojení, trezor, minibar a koupelnu se sprchovým koutem a fénem.

Pokoje Exclusive jsou prostornější, mají postel velikosti king size a v některých najdete koupelnu s vanou. Je tu také 5 pokojů Deluxe, které jsou nejprostornější, mají totožné vybavení jako pokoje Exclusive, ale všechny mají koupelnu s vanou, některé mají balkónek.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace si dává záležet na kvalitních surovinách, čekají vás tu snídaně formou bufetu a lahodné servírované večeře. Na kávu a dezert zajděte do hotelové kavárny, na dobrý drink pak do baru. V létě je k dispozici také venkovní zahrádka.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je k dispozici dětský koutek.

Něco navíc

V kavárně vám rádi zapůjčí stolní hry, knihy a denní tisk.

Hotel Slovan ****

Masarykovo nám. 23/4 , Jeseník
Česká republika

+420 777 779 729

info@slovanhotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Lyžárna
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
3,5 km
Zastávka
0,6 km
Sjezdovka
5,3 km

Tipy na výlet

Jeseníky Tip na výlet

Takzvanou Jesenickou oblast na severu Moravy tvoří nejvyšší moravské pohoří Hrubý Jeseník spolu se svým podhůřím Nízkým Jeseníkem, Kralickým Sněžníkem a Rychlebskými horami. Chráněná krajinná oblast Jeseníky však zahrnuje pouze Hrubý Jeseník s přilehlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Nejvyšším a nejznámějším bodem Jeseníků je Praděd s výškou 1 491 m n.m. Tyto krásné hory nabízí uprostřed podmanivé přírody s čistým vzduchem stovky značených tras pro pěší i cyklisty, najdete tu ale také vyhlášená zimní střediska, lázně, relaxační centra i památky.

Největší lákadla Jeseníků:

  • Praděd
  • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Při svých procházkách byste ale neměli minout ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorském sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniště Skřítek či Rejvíz. Pokud do Jeseníků míříte spíše za odpočinkem, navštivte třeba Termální lázně ve Velkých Losinách (kde si můžete zároveň udělat prohlídku Muzea papíru) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Více informací
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Stezka v oblacích Dolní Morava
Priessnitzova hrobka