Pobyt pro milovníky vína v Penzionu Sluneční Dům jen 400 m od Lednicko-valtického areálu. Těšte se na degustaci 8 vzorků místních vín s výkladem. Na pokoji na vás bude čekat láhev vína. Každé ráno vás čeká snídaně, navíc je v balíčku sleva do Aqualandu a na masáže.

O ubytování

Vydejte se na vinařský pobyt do Penzionu Sluneční Dům, který stojí přímo v Lednici a jen 400 metrů od Lednicko-valtického areálu a 750 metrů od Lednického zámku. K vyhlídkové věži Lednická kolonáda to budete mít jen 1,2 km a k Rybničnímu zámečku u tří rybníků (Mlýnský, Prostřední a Včelínek) se projdete jen 2,1 km. Celý Lednicko-valtický areál i s okolím je opravdu krásné prostředí k vaší rekreaci po celý rok.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze šesti dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj je laděn do jiné barvy, má vlastní koupelnu se sprchou a WC, televizi, klimatizaci, WiFi připojení i ledničku.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se těšte na bohaté snídaně, které se podávají přímo v penzionu, a večer posedíte ve vinném sklípku.

Lednicko-valtický areál Tip na výlet

Pro všechny milovníky zámků, parků a krásné přírody je tu Lednicko-valtický areál, který spojuje to nejlepší z jižní Moravy. Jedná se o nejrozsáhlejší krajinný celek v Evropě a je od roku 1996 zapsán jako součást světového a kulturního dědictví UNESCO.

Co patří mezi skvosty Lednicko-valtického areálu?

  • Zámek Lednice
  • Zámek Valtice
  • Janův hrad

Kromě krásných zámků s udržovanými zámeckými zahradami se můžete vydat k Minaretu a užít si rozhled do širokého okolí. Navštivte také Apollonův chrám, Kolonádu na Reistně, Rybniční zámeček, Obelisk a Rendes-vous.

Více informací

Penzion Sluneční dům

Komenského 455, Lednice
Česká republika

+420 775 063 143

penzionslunecnidum@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Možnost procedur
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén