Ochutnejte jižní Moravu, napijte se vína, projeďte se na kole a navštivte Aqualand Moravia. Ubytujete se v Hotelu Panon *** v Hodoníně, kde vás čeká skvělá polopenze a řada výhodných slev (na aquapark nebo zoo).

O ubytování

Hotel Panon *** stojí v okrajové části Hodonína, tedy v kraji vína a jihomoravského folklóru. Blízko to budete mít na letní koupaliště (50 m), do centra města (500 m) i k místní Zoo (3 km). Na výlet se vydejte do Břeclavi (23 km), na zámek Pohansko (24 km) či k populárnímu Lednicko-valtickému areálu (28 km). Za osvěžením zamiřte k Baťově kanálu (23 km), vodní nádrži Nové Mlýny (33 km) a Aqualandu Moravia (49 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlných a plně vybavených pokojích s LCD televizí, WiFi připojením, telefonem, automatickými žaluziemi a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci si pochutnáte na kontinentálních snídaních a českých i mezinárodních jídlech. Ani nápoje vás nezklamou, restaurace servíruje kvalitní vína z jižní Moravy. K dispozici je zde také panoramatická terasa s krásným výhledem.

Hotel Panon ***

Koupelní 4 , Hodonín
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 180 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Přednáškový sál

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od jezera
33 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
49 km

Tipy na výlet

Lázně Hodonín Tip na výlet

Přímo v městě Hodoníně můžete navštívit oázu klidu a relaxačních procedur, které potěší vaše tělo i duši. K uvolnění svalstva poslouží parní koupel, krevní oběh vám rozproudí Kneippova léčba a dechové potíže zmírní solná parní lázeň. Dříve byly lázně součástí lázeňské organizace Luhačovice, ale od roku 1993 poskytují své služby zcela samostatně. Užijte si elegantní prostředí a profesionální přístup i vy.

Zámek Milotice
Lednicko-valtický areál
Aqualand Moravia