Ochutnejte jižní Moravu, napijte se vína, projeďte se na kole a navštivte Aqualand Moravia. Ubytujete se v Hotelu Panon *** v Hodoníně, kde vás čeká skvělá polopenze a řada výhodných slev (na aquapark, plavbu po řece Moravě či půjčení kol).

O ubytování

Hotel Panon *** stojí v okrajové části Hodonína, tedy v kraji vína a jihomoravského folklóru. Blízko to budete mít na letní koupaliště (50 m), do centra města (500 m) i k místní Zoo (3 km). Na výlet se vydejte do Břeclavi (23 km), na zámek Pohansko (24 km) či k populárnímu Lednicko-valtickému areálu (28 km). Za osvěžením zamiřte k Baťově kanálu (23 km), vodní nádrži Nové Mlýny (33 km) a Aqualandu Moravia (49 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlných a plně vybavených pokojích s LCD televizí, WiFi připojením, telefonem, automatickými žaluziemi a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci si pochutnáte na kontinentálních snídaních a českých i mezinárodních jídlech. Ani nápoje vás nezklamou, restaurace servíruje kvalitní vína z jižní Moravy. K dispozici je zde také panoramatická terasa s krásným výhledem.

Lázně Hodonín Tip na výlet

Přímo v městě Hodoníně můžete navštívit oázu klidu a relaxačních procedur, které potěší vaše tělo i duši. K uvolnění svalstva poslouží parní koupel, krevní oběh vám rozproudí Kneippova léčba a dechové potíže zmírní solná parní lázeň. Dřívě byly lázně součástí lázeňské organizace Luhačovice, ale od roku 1993 poskytují své služby zcela samostatně. Užijte si elegantní prostředí a profesionální přístup i vy.

Hotel Panon ***

Koupelní 4 , Hodonín
Česká republika

+420 518 341 243

info@hotelpanon.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 180 Kč/noc (malá plemena)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Přednáškový sál

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od jezera
33 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
49 km