Kam do Krkonoš, abyste toho viděli co nejvíc a užili si bicyklování? Ubytujte se v Penzion Jesenka v Peci pod Sněžkou a budete to mít kousek k lanovce na Sněžku, okolním turistickým stezkám a k mnoha dalším atrakcím. V ceně pobytu máte také skvělou polopenzi.

O ubytování

Penzion Jesenka se nachází v oblíbeném krkonošském středisku Pec pod Sněžkou. Nechte se vylákat k nejednomu výletu. Kromě turistiky po okolních vrších včetně 8 km vzdálené Sněžky se vydejte třeba na rozhlednu Černá hora (8,5 km), na výlet do Dolu Kovárna (5,7 km), na zámek Vrchlabí (19 km) nebo do ZOO Dvůr Králové (38 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v útulných dvoulůžkových pokojích s možností satelitní televize, se stolem a židlí a vlastní koupelnou se sprchou, WC a umyvadlem.

Na čem si pochutnáte?

Polopenze se podává v Hotelu Tetřívek, kde se můžete těšit na snídaně formou bufetu a večeře s výběrem ze dvou až tří hotových jídel. Ubytování vás sice čeká v Penzionu Jesenka, ale do restaurace Hotelu Tetřívek to nebudete mít daleko, protože je vzdálený jen 100 metrů.

Krkonošský národní park Tip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pohorami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací

Penzion Jesenka

Velká Úpa 158, Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 499 736 242

hotel.tetrivek@tiscali.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,2 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
0,7 km

Tipy na výlet

Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Aquapark Špindlerův Mlýn