Za odpočinkem se vydejte do Karlových Varů, kde si kromě procházek po lázeňských kolonádách a popíjení léčebných pramenů užijete luxusní ubytování ve SPA Hotelu Lauretta ****. Těšte se na polopenzi, kávu se zákuskem i bohatou nabídku ozdravných procedur.

O ubytování

SPA Hotel Lauretta **** je umístěn přímo v centru Karlových Varů jen kousek od Dvořákových sadů, Sadové a Tržní kolonády, Becherovy vily a Chrámu sv. apoštolů Petra a Pavla. Během pár minut však dojdete i ke všem dalším lákadlům, které Karlovy Vary nabízí. Na výlet se vydejte do Slavkovského lesa, na hrad Loket (15 km) a hrad a zámek Bečov nad Teplou (16 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním světlém pokoji, který je vybaven televizí, WiFi připojením, telefonem, trezorem, minibarem, balkonem a vlastní koupelnou se sprchou, anebo vanou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si náležitě pochutnáte. Každý den se podávají bohaté snídaně i večeře formou bufetu. Na oběd si pak dopřejte polévku, salát a dezert, případně si vyberte jídlo dle chuti z menu. V létě přijde vhod letní terasa.

Kde budete relaxovat?

Toužíte po odpočinku? Dopřejte si relaxaci v sauně, anebo některou z řady procedur, které v hotelu nabízí. Co třeba masáž, koupel či populární inhalace?

SPA Hotel Lauretta ****

Sadová 899/27 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 775 965 080

sales@spamanagement.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 400 Kč/noc (nutno rezervovat předem)

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Muzeum Jana Bechera