Na jihu Moravy je hodně míst k vidění. Začněte třeba historickým Znojmem a ubytujte se v Hotelu N ***. V rámci pobytu vás čeká polopenze, posezení u vína i hodina v sauně. Zavítejte do vinařského kraje a užijte si zdejší uvolněnou atmosféru. Děti do 5 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Rodinný Hotel N *** má dlouholetou tradici a hosty, kteří se rádi, opakovaně vrací. Je obklopený vinohrady a najdete jej v Příměticích, okrajové části Znojma. Svou polohou je tak ideální například k prozkoumávání města Znojma - nezapomeňte se projít k Znojemskému hradu (3,7 km) či Rotundě svaté Kateřiny (3,7 km). Za přírodou se vydejte do Národního parku Podyjí (12 km). Na hraniční přechod s Rakouskem Hatě, kde najdete obchodní centrum Freeport a atrakce pro děti, je to jen 15 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s minibarem, TV i WiFi připojením. Samozřejmostí je vlastní koupelna.

Na čem si pochutnáte?

Hotel má vlastní restauraci, kde si pochutnáte na polopenzi, ale také vinný sklep. Není ale ledajaký, pochází z poloviny 18. století a patří k největším křížovým sklepům na světě. Těšit se tedy můžete také na nabídku výtečných lokálních vín.

Znojmo Tip na výlet

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Co nevynechat při návštěvě Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radniční věž
  • Znojemské podzemí
  • Vydejte se i na prohlídkovou trasu po hradebním opevnění nebo do expozice pivovarnictví.

Ve Znojmě zažijete neopakovatelnou atmosféru i během kulturních akcí, které se zde konají v průběhu celého roku. Nejznámější je zářijové Znojemské historické vinobraní, dále pak Májové slavnosti, letní Hudební festival, červnové Pivní slavnosti či srpnové Slavnosti okurek.

Více informací

Hotel N ***

Přímětice 62, Znojmo
Česká republika

+420 515 228 164

hoteln@hoteln.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc po dohodě s recepcí
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4,6 km
Zastávka
50 m