Na jihu Moravy je hodně míst k vidění. Začněte třeba historickým Znojmem a ubytujte se v Hotelu N ***. V rámci pobytu vás čeká polopenze, posezení u vína i hodina v sauně. Zavítejte do vinařského kraje a užijte si zdejší uvolněnou atmosféru. Děti do 5 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Rodinný Hotel N *** má dlouholetou tradici a hosty, kteří se rádi, opakovaně vrací. Je obklopený vinohrady a najdete jej v Příměticích, okrajové části Znojma. Svou polohou je tak ideální například k prozkoumávání města Znojma - nezapomeňte se projít k Znojemskému hradu (3,7 km) či Rotundě svaté Kateřiny (3,7 km). Za přírodou se vydejte do Národního parku Podyjí (12 km). Na hraniční přechod s Rakouskem Hatě, kde najdete obchodní centrum Freeport a atrakce pro děti, je to jen 15 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s minibarem, TV i WiFi připojením. Samozřejmostí je vlastní koupelna.

Na čem si pochutnáte?

Hotel má vlastní restauraci, kde si pochutnáte na polopenzi, ale také vinný sklep. Není ale ledajaký, pochází z poloviny 18. století a patří k největším křížovým sklepům na světě. Těšit se tedy můžete také na nabídku výtečných lokálních vín.

Hotel N ***

Přímětice 62 , Znojmo
Česká republika

+420 515 228 164

hoteln@hoteln.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 250 Kč/noc po dohodě s recepcí
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4,6 km
Zastávka
50 m

Tipy na výlet

Znojmo Tip na výlet

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Co nevynechat při návštěvě Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radniční věž
  • Znojemské podzemí
  • Vydejte se i na prohlídkovou trasu po hradebním opevnění nebo do expozice pivovarnictví.

Ve Znojmě zažijete neopakovatelnou atmosféru i během kulturních akcí, které se zde konají v průběhu celého roku. Nejznámější je zářijové Znojemské historické vinobraní, dále pak Májové slavnosti, letní Hudební festival, červnové Pivní slavnosti či srpnové Slavnosti okurek.

Více informací
Kostel sv. Mikuláše
Znojemské podzemí
Jihomoravské muzeum ve Znojmě