Dopřejte si dovolenou jen pár kroků od Lipenského jezera v Hotelu Swing ***. Těšte se na bohatou polopenzi, stolní tenis, kulečník i plavání v Lipnu vzdáleném je 300 m. Dítě do 5 let má pobyt zdarma.

O ubytování

Vydejte se na dovolenou do Hotelu Swing ***  v osadě Radslav, kterou najdete jen malý kousek od obce Černá v Pošumaví (3 km). Jen 300 metrů od hotelu se nachází vodní nádrž Lipno, k několika přírodním atrakcím (Velké Bahno, Pláničský rybník či Olšina v Novolhotském lese) to budete mít 3 - 6 km. Nádherná příroda v okolí hotelu a klidné prostředí vám zaručí pohodovou a ničím nerušenou dovolenou. V zimě se nechte zlákat na běžky či na lyžovačku v jednom z okolních ski areálů - ten nejbližší Ski areál Frymburk je vzdálen sotva 15 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s vlastní koupelnou (WC, sprcha).

Na čem si pochutnáte?

K dispozici jsou kavárna a velká letní terasa, která přímo vyzývá k příjemnému odpolednímu posezení.

Hotel Swing ***

Bližná 157 , Černá v Pošumaví
Česká republika

+420 607 625 177

hotel-swing@email.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 50 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
0,4 km
Zastávka
4 km
Aquapark
20 km
Sjezdovka
20 km

Tipy na výlet

Vodní nádrž Lipno Tip na výlet

Vodní nádrž, nebo také Lipenské jezero, je největší umělé jezero u nás. Nachází se v nadmořské výšce 726 metrů, dosahuje délky 44 km a v nejširším místě jsou od sebe břehy vzdálené cca 10 km. Přes léto je Lipno a okolí vyhledávaným turistickým místem na koupání, rekreaci, sportovní vyžití, turistiku a cyklistiku. Využít můžete Jezerní cyklo-inline stezku kolem Lipna v délce téměř 19 km a mnoho dalších cyklotras v okolí. V zimě pak můžete bruslit přímo na zamrzlé hladině jezera a užít si tak až 12 km dlouhou bruslařskou dráhu.

Jaká místa lákají k návštěvě?

  • Stezka korunami stromů Lipno
  • Bobová dráha Lipo
  • Aquaworld Lipno

Z Lipna se vydejte navštívit některý z okolních hradů a zámků. Hrad Rožmberk, Český Krumlov nebo zámek Hluboká nad Vltavou jsou nedaleko.

Více informací
Stezka korunami stromů Lipno
Aquaworld Lipno
Boubínský prales