• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zdarma

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Vydejte se na letní dovolenou do Hotelu Swing ***  v osadě Radslav, kterou najdete jen malý kousek od obce Černá v Pošumaví (3 km). Nádherná příroda v okolí hotelu a klidné prostředí vám zaručí pohodovou a ničím nerušenou dovolenou.

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). K dispozici jsou kavárna a velká letní terasa, která přímo vyzývá k příjemnému odpolednímu posezení.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Vendula H.)

Velice tvrdé a staré postele, nemožnost výběru jídla u první večeře, myslím, že stačilo zavolat nebo napsat e-mail, vzhledem k tomu, že jsme tam byli i s nějakým zájezdem sezení u stolu s cizími lidmi - považuji to za velmi neprofesionální. Personál byl ale velmi příjemný a jídlo dobré, krásné okolí.

Skvělé (Alena R.)

S prostředím hotelu a jeho okolí jsme byli velmi spokojeni. Snídaně bohaté, výběr dobrý. Jen kávy málo a byla také slabá. Večeře právě postačující. Personál velmi ochotný, jednání příjemné. Rádi se vrátíme.

Vynikající (Ivana P.)

Prostředí - společné prostory i pokoj se nám moc líbilo. Strava byla chutná. Personál hodně příjemný a ochotný. Wellness, ani bazén jsme vzhledem k ročnímu období nevyužili. Okolí je krásné. Navšívili jsme Stezku v korunách stromů a Český Krumlov, kde se nám také moc líbilo.