V klidné ulici Karlových Varů pod vyhlídkou Jelení skok najdete vše, co od vyhlášeného lázeňského města očekáváte. Ve 4* Hotelu Mignon si vychutnáte polopenzi i širokou škálu léčebných procedur. Po procházce karlovarskými parky s vyhlídkami, kolonádami nebo výletech do neméně krásného okolí si večer v Hotelu Mignon **** dopřejte navštěvu sauny.

Karlovarská vilka s vlastním léčebným centrem

Hotel Mignon **** se nachází ve čtyřpatrové vile naproti pravoslavnému chrámu sv. Petra a Pavla v Karlových Varech. Díky luxusnímu ubytování s pohodlnými postelemi, historickým nábytkem, koberci, baldachýny a výklenky si vznešenost lázeňského města užijete i po návratu z jeho ulic a kolonád. V pokoji Standard s vlastním sociálním zařízením a fénem naleznete v Hotelu Mignon **** kromě televize, WiFi, trezoru a telefonu také ledničku s minibarem.

Součástí hotelu Mignon je vlastní léčebné centrum. V moderně vybaveném a vkusně zařízeném centru si dopřejete různorodé léčebné procedury a v kombinaci s pitnou kúrou karlovarských pramenů s ozdravnými účinky se brzy budete cítit jako znovuzrození. Energii k důkladnému poznání Karlových Varů doplníte polopenzí podávanou přímo v hotelu.

Lázeňská atmosféra plnými doušky

Karlovy Vary patří mezi nejnavštěvovanější evropské lázně z nejednoho důvodu. Přijeďte si kromě léčebných procedur a pitných kúr užít i jedinečnou kombinaci lázeňské secesní architektury a památek, kulturních událostí i kouzelné přírody a lázeňské atmosféry plné klidu a pohody. Na recepci Hotelu Mignon **** vám poskytnou bližší informace ke sportovnímu i kulturnímu vyžití ve městě.

Hotel Mignon ****

Sadová 55, Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 312 111

reservation@mignon.cz

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 12:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
2,3 km
Zastávka
0,2 km