Krkonoše jsem největší a nejoblíbenější české hory. Poznejte je pěkně zblízka a ubytujte se v Hospodě na Peci *** přímo v Peci pod Sněžkou. Posilníte se díky snídaním či polopenzi ve stylové hospodě a vyrazíte za poznáváním okolní přírody a turistických atrakcí. V zimě se také těšte na blízké skiareály, nejbližší je jen 1,3 km od hotelu.

Krkonoše se stylovým ubytováním

V Hospodě na Peci *** na vás dýchne ta pravá horská atmosféra jako z Krkonošských pohádek. Budova pochází již z roku 1773 a i přes pozdější stavební úpravy si zachovala svůj jedinečný chatakter. Má navíc skvělou polohu blízko sjezdových a běžeckých tratí a turistických tras vedoucích na hřebeny Krkonoš.

Čeká vás ubytování ve třílůžkových pokojích s přistýlkou a apartmánech pro 4 - 6 osob. K zařízení každého pokoje patří satelitní TV a vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. Dřevěný nábytek zde opět podtrhuje horskou atmosféru.

Jak napovídá už samotné prostředí restaurace, podává se zde zejména česká kuchyně. Ráno pro vás budou připravené snídaně formou bufetu. Restaurace je k dispozici i během dne a občerstvit se zde můžete také na baru.

Tipy na výlet

Ski resort Černá Hora - Pec

Užijte si největší lyžařský resort na českých horách, který se svými 41 km nemá konkurenci. Lyžařský areál v Peci pod Snežkou vám nabídne 12 km sjezdovek a navíc je speciální rolbou SkiTour přímo propojen s Janskými Lázněmi, kde můžete využít jednotný skipas. Díky rozmanitosti jednotlivých sjezdovek si zde přijde na své opravdu každý. Těšit se můžete také na funpark, největší snowpark i nejdelší večerní lyžování v Česku.

Lyžařský areál Černý Důl

Areál Černý Důl je součástí Ski resortu Černá hora a také skvělou volbou pro rodinné lyžování a začátečníky. Čekají vás zde bezpečné široké sjezdovky s novou čtyřsedačkovou odpojitelnou lanovkou, dětský vlek a třeba i měření rychlosti Top speed. Díky jednotnému skipasu můžete využít skibusové dopravy mezi středisky a jet si zalyžovat třeba do Pece nebo Jánských lázní.

Ski resort Černá hora - Janské Lázně

Ski areál v Jánských Lázní je součástí největšího ski resortu v Česku a za pomoci rolby Skitour můžete přejet přímo do areálu Pece pod Sněžkou, kde vám také platí skipas. Čeká zde na vás jediná osmimístná kabinková lanovka v ČR a sjezdové tratě všech obtížností. Okolí nabízí také mnoho kilometrů upravovaných bežeckých tratí nebo unikátní 3,5 km dlouhou sáňkařskou dráhu.

Hospoda na Peci

142, Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 607 532 418

hospodanapeci@seznam.cz

Check in
od 16:00
Check out
do 10:30

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno