Hospoda na Peci

Hospoda na Peci

142, Pec pod Sněžkou
Česká republika

Provozuje společnost:
Hospoda Na Peci s.r.o. IČ: 08998248


+420 607 532 418

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
1,2 km
Běžkování
1,2 km

O ubytování

V Hospodě na Peci *** na vás dýchne ta pravá horská atmosféra jako z Krkonošských pohádek. Budova pochází již z roku 1773 a i přes pozdější stavební úpravy si zachovala svůj jedinečný charakter. Má navíc skvělou polohu blízko sjezdových a běžeckých tratí a turistických tras vedoucích na hřebeny Krkonoš. Nechte se vylákat k nejednomu výletu. Kromě turistiky po okolních vrších včetně 8 km vzdálené Sněžky se vydejte třeba na rozhlednu Černá hora (7,8 km), na výlet do Dolu Kovárna (5,1 km), na zámek Vrchlabí (18,4 km) nebo do ZOO Dvůr Králové (40,6 km).

V létě vás přivítá Relaxpark Pec pod Sněžkou (500 m) s lanovým centrem, bobovou dráhou a mnoha dalšími aktivitami. K vodním radovánkám zase láká Aquacentrum Janské Lázně (15,3 km) s termálním bazénem a Aquapark Špindlerův mlýn (47,6 km) s tobogány a divokou řekou. V zimě pak oceníte, že sjezdovky skiareálu Pec pod Sněžkou jsou vzdálené jen cca 1,2 km. Další příležitosti k lyžování najdete v nedaleké Velké Úpě (2,6 km) nebo v Janských Lázních (14,7 km).

Kde budete spát?

Čeká vás ubytování v pokojích a apartmánech pro 2 - 6 osob. K zařízení každého pokoje patří satelitní TV a vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. Dřevěný nábytek zde opět podtrhuje horskou atmosféru.

Na čem si pochutnáte?

Jak napovídá už samotné tradiční prostředí restaurace, podává se zde zejména česká kuchyně. Během dne a večer se můžete občerstvit také na baru.

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě
Krkonošský národní park v létě
Stezka korunami stromů Krkonoše
Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Mumlavský vodopád