Krásný pobyt v Krkonoších prožijete celoročně v Pensionu Relax v Peci pod Sněžkou. V moderně zařízeném prostředí vás čeká polopenze i vstup do wellness s vířivkou a saunou. Navíc je v ceně vstup do Aquaparku Tropicana a slevová karta na aktivity.

Moderní penzion blízko Sněžky

Pension Relax stojí v malebném horském středisku Pec pod Sněžkou - Velká Úpa na úpatí hory Sněžky. Pension je moderně zařízený a jak napovídá jeho název, hosté by zde měli hlavně relaxovat.

Ubytováni budete v pohodlně zařízených pokojích s LCD TV a koupelnou se sprchovým koutem, toaletními potřebami a WC. V celém penzionu je k dispozici WiFi připojení zdarma a většina pokojů má možnost přistýlek.

Restaurace penzionu je otevřená jak hostům penzionu, tak i ostatním návštěníkům. Interiéry kombinují moderní design s materiálem přírodního dřeva, v létě je k dispozici venkovní zahrádka. Občerstvit se zde můžete teplými a studenými nápoji, polévkami, hotovými jídly i hamburgery.

Relaxace a vyžití v Peci pod Sněžkou

Pokud jde o relaxaci, penzion disponuje vlastním wellness s vířivkou a saunou, kde zapomenete na všechny starosti. Také si tu můžete zahrát bowling.

Výhodou je také Karta hosta, kterou na penzionu obdržíte a která vám zajistí slevy na různé aktivity v Peci pod Sněžkou.

Těšte se také na vstup do oblíbeného polského Aquaparku Tropikana, kde se zrelaxujete v bazénech, vířivkách, saunách či solné jeskyni. Další zajímavostí za hranicemi je Park miniatur památek Dolního Slezska, kam se dostanete autem asi za půl hodiny.

Tipy na výlet

Pec pod Sněžkou

Dnešní známé horské středisko pod nejvyšší českou horou vzniklo původně jako hornická osada pro těžbu kovů. V Peci pod Sněžkou na vás dnes čekají úchvatná panoramata okolních hor, ale také nespočet možností pro aktivní trávení volného času a relaxace. Kromě zimních radovánek všeho druhu a prosluněných letních túr, se zde můžete těšit na bobovou dráhu, relax park a lanový park plný zábavy i adrenalinu nebo jumpark.

Lanová dráha Sněžka

Pokud se vám nechce na túru, na vrchol nejvyšší české hory se můžete nechat vyvézt kabinkovou lanovkou z Pece pod Sněžkou. Na vrcholu najdete Polskou boudu s meteorologickou stanicí, rotundu sv. Vavřince a Českou poštovnu. Průměrná celoroční teplota se zde pak pohybuje pouze okolo 0,2 °C, tak se pořádně oblékněte. Lanovka je v provozu denně od 8:00 do 18:00 hodin v závislosti na počasí.

Česká poštovna na Sněžce

Česká Poštovna na vrcholu naší nejvyšší hory Sněžky (1 603 m n. m.) je jednoznačně nejvýše umístěnou stavbou u nás. Využijte tedy unikátní příležitosti a pošlete třeba pohled nebo dopis z tohoto místa. Po výšlapu se můžete těšit také na občerstvení a především vyhlídkovou terasu na střeše poštovny s nádherným výhledem do Čech i Polska. Poštovní směrovací číslo Sněžky je 542 91.

Pension Relax

Pec pod Sněžkou – Velká Úpa 140, Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 608 830 030

info@pensionrelax.cz

Check in
od 16:30
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,8/5
Celkem 5 hodnocení