Načerpejte energii na wellness pobytu v podhůří Orlických hor. Komfortní April hotel Panorama **** se vám postará o ubytování, skvělou polopenzi i zážitek ve wellness centru s bazénem, vířivkou a privátní saunou. Okolí je plné přírodních a historických zajímavostí.

Orlické hory Tip na výlet

V severovýchodních Čechách při hranici s Polskem se rozprostírají Orlické hory. Nejvyšší vrchol Velká Deštná leží v nadmořské výšce 1 115 metrů. Na vrcholu hory se nachází rozhledna, ze které je za dobrého počasí výborná viditelnost široko do kraje. Území Orlických hor je vhodné pro turistiku i cykloturistiku, v zimě pak pro běžkaře a sjezdaře. Hlavní hřeben pohoří projdete po červeně značené cestě Aloise Jiráska. Milovníky historie nadchne soustava vojenského opevnění. V oblasti se nachází hned několik bunkrů a pevností.

Kam se vydat na výlet?

  • Rozhledna Anna
  • zámek Rychnov nad Kněžnou
  • zřícenina hradu Potštejn

Městečka Orlických hor jsou spíše menší. Tradiční dřevěnou lidovou architekturu můžete obdivovat například v Rokytnici.

Více informací

Nadstandardní ubytování s prvotřídní restaurací

Zajeďte si odpočinout do Rychnova nad Kněžnou v podhůří Orlických hor a ubytujte se v komfortním April hotelu Panorama ****, kde vám nebude nic scházet.

Ubytování je zajištěné ve dvoulůžkových pokojích s LCD TV, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů a samostatnou koupelnou s vanou nebo sprchou a samostatným WC. Většina pokojů má balkón nebo lodžii. Užijete si pohodlí a tiché prostředí na okraji města.

Na polopenzi si pochutnáte v Restauraci Panorama. Kuchařský tým pod vedením šéfkuchaře Libora Tláskala zde dbá na čerstvost a kvalitu surovin, většina z nich pochází od místních chovatelů a farmářů. V hotelu navíc pečou vlastní žitno-pšeničký a žitný chléb.

Relaxace, procházky a zajímavosti v okolí

Co vás zaručeně uvolní? Navštivte wellness centrum s bazénem a vířivkou až pro pět osob. Navíc si užijete relaxaci v privátní sauně nebo masáž. Prostory wellness jsou nově zrekonstruované a krásně prosluněné.

Přímo od hotelu se můžete projít po stezkách do Přírodního parku Včelné. Z památek vás v okolí zaujme třeba Starý a Nový zámek nebo Židovská synagoga. Zasportovat si pak můžete se slevou v nedalekém sport centru.

April hotel Panorama ****

Masarykova 941, Rychnov nad Kněžnou
Česká republika

+420 494 534 619

hotel@aprilhotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,1 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
2,8 km
Zastávka
50 m
Sjezdovka
24 km