Ubytování nedaleko Brna a Moravského krasu ve stylovém penzionu Ranč U Jelena v čisté přírodě a přímo u cyklostezky. V ceně máte kromě snídaní formou bufetu také welcome drink a zapůjčení kol na celý den. Pro děti je připraven dětský koutek. Za příplatek si užijete i večeře a jízdu na koni.

Moravský kras Tip na výlet

Pokud máte rádi krásnou přírodu, jeskyně a spoustu dalších atrakcí, chráněná krajinná oblast Moravský kras je to pravé místo pro vás. Rozhodně se na výlet vydejte k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se můžete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

Jaká další místa navštívit v Moravském krasu?

  • Kateřinská jeskyně
  • Jeskyně Balcarka
  • Sloupsko-šošůvské jeskyně
  • Nevynechejte ani Býčí skálu, jeskyni Výpustek, Josefov - Františčinu huť nebo Mariánský chrám ve Křtinách.

Vydejte se také na výlet do okolí - na rozhlednu Babí lom, zámek v Lysicích s překrásnými zahradami nebo zámek Letovice. Milovníky piva potěší návštěva Muzea pivovarnictví v Černé Hoře. K relaxaci je ideální aquapark v Blansku nebo v Kuřimi.

Více informací

Ubytování na stylovém ranči v CHKO Moravský kras

Stylový penzion Ranč U Jelena v příjemném country stylu najdete v nádherné přírodě Moravského krasu, je obklopený lesy a nachází se přímo u cyklostezky.

Penzion prošel rekonstrukcí a těšit se tak můžete na příjemně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a chladničkou. 

Součástí penzionu je i stylově zařízená restaurace, kde si pochutnáte na domácí kuchyni připravované z kvalitních surovin. Celoročně také můžete narazit na různé gurmánské akce. Nechybí ani posezení v altánku.

Výlet do Brna či k Macoše, pěšky i na kole

Nejen cyklostezky, ale samozřejmě také turistické trasy najdete v blízkém okolí penzionu. Skvělé výlety nabízí CHKO Moravský kras. Rozhodně se vydejte na výlet k Macoše, která je největší propastí svého druhu jak v Česku, tak ve střední Evropě. 

Další unikát najdete hned vedle - Punkevní jeskyně jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se budete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

V blízkosti ubytování naleznete četné turistické trasy do okolí, navštivte třeba nedaleké Mariánské údolí, které je ideální pro procházky lesem či houbaření, v teplých dnech je zde možnost koupání na přírodním koupališti. 

Ranč U Jelena

Mokrá 113, Mokrá-Horákov
Česká republika

+(420) 775959013

info@rancujelena.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po předchozí domluvě za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
1,7 km
Sjezdovka
20 km