Užijte si pobyt v klidné přírodě Krkonoš. V Apartmánech Tučkin si vychutnáte snídani formou bufetu a chutnou večeří, některé varianty mají zase pizzu či marinovaná kuřecí křídla. Čeká vás i neomezený vstup do fitness a venkovního bazénu.

Krkonoše v apartmánech pro celou rodinu

Apartmány Tučkin se nacházejí v rekreačním centru Horní náměstí v Rokytnici nad Jizerou. Centrum tvoří 11 domů s ubytováním, obchody a službami. Funguje tak jako soběstačné ucelené náměstí. V areálu je směnárna, restaurace, obchody, potraviny i pošta.

Vy budete ubytováni v Apartmánech Tučkin, které jsou vybaveny vším potřebným pro vaši perfektní dovolenou. Sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, fénem, kuchyní, kabelovou TV a některé také přistýlkou pro děti. Ať už v zimě nebo v létě, vždy oceníte praktické doplňky jako je třeba sušák na prádlo.

V těsné blízkosti Horního náměstí je zastávka pro autobusy a skibusy, restaurace, diskotéka, masáže, solárium i možnosti sportovního vyžití (bowling, squash, tenis).

Oblíbené středisko Rokytnice

Rokytnice byla původně hornická obec, kde se těžilo stříbro, olovo a měď. Dnes je toto město pod Lysou horou uznávaným lyžařským a rekreačním střediskem. Navštivte barokní kostel sv. Michaela, muzea, galerie a obdivujte typickou krkonošskou architekturu. Okolí je ideální pro turistiku všeho druhu, navštívit můžete adrenalin park s paintballem a čtyřkolkami a další atrakce.

Tipy na výlet

Bikepark Rokytnice

Jste vášnivými cyklisty? Pak si nenechte ujít zábavu pro celou rodinu, Bikepark Rock-It-Nice, který využívá svahů a lanovky střediska Horní Domky. Čeká vás zde 7 km tratí s různými obtížnostmi od těch pro zkušené jezdce až po nenáročné rodinné trasy. Bike park je určen pro cyklisty od 5 do 80 let a jeho součástí je samozřejmě také půjčovna kol a vybavení.

Lanový park Rokytnice nad Jizerou

Další možností, jak aktivně zabavit celou rodinu, je určitě návštěva lanového parku, kde na vás čekají trasy plné překážek a adrenalinu ve výšce 4 až 12 metrů. V různých obtížnostech si vyberou děti i dospělí.

Lanovka na Lysou horu

Lanovka na Lysou horu je se svojí délkou 2198 m druhou nejdelší v Česku a jako jediná vede přímo do první zóny Krkonošského národního parku. Ze skiareálu Horní Domky se můžete po celý rok dopravit do výšky 1315 m k hlavním turistickým a běžkařským trasám západních Krkonoš. Cyklisté jistě ocení také možnost přepravy kol zdarma, běžkaři zase skvělé nástupní místo na tzv. Krkonošskou magistrálu.

Apartmány Tučkin

Horní Rokytnice 625, Rokytnice nad Jizerou
Česká republika

+420 775 555 044

apartmantuckin@email.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/den (zvířata do 10 kg), 200 Kč/den (zvířata nad 10 kg)
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno