Krásná lokalita Jizerských hor přímo láká k pobytu. Vypravte se do vesničky Dolní Maxov, ubytujte se v Hotelu Maxov *** a užijte si polopenzi i saunu. Poblíž najdete přehradu Josefův Důl, horu Špičák a spoustu turistických tras.

Vodní nádrž Josefův Důl Tip na výlet

Přehrada Josefův Důl v Jizerských horách byla postavena na řece Kamenici v letech 1976 - 1982 jako zásobárna vody pro oblast Liberecka. Koupání je zde proto zakázáno, přesto patří nádrž k oblíbeným turistickým cílům. Dvě hráze poskytují skvělé podmínky pro cyklistiku a in-line bruslení, navíc si užijete i pěknou přírodu v okolí.

Jizerské hory v útulném hotelu

Hotel Maxov *** leží ve výšce 735 m n. m. a najdete ho v poklidné vesničce Dolní Maxov nedaleko Jablonce nad Nisou (9 km). Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových či čtyřlůžkových pokojích s televizí a vlastní koupelnou.

V hotelové restauraci se těšte na skvělou polopenzi. Restaurace je otevřená po celý den, takže zajít si sem můžete i na oběd.

Pokud vyrážíte s dětmi, potěší vás dětská herna a hřiště, pro dospělé je pak k dispozici noční bar s kulečníkem. U hotelu najdete také tenisové kurty. Největší relaxaci si ale dopřejete v sauně.

Sportovní vyžití a výlety za krásami přírody

Turistické i cyklistické trasy najdete všude kolem. Zavedou vás na Bukovou horu, k přehradě Josefův Důl či na vyhlídkové místo Krásná Máří nad roklí Velkého Štolpichu. Houbaři se rádi nechají zlákat do okolních lesů.

Autem se můžete vydat do Jablonce nad Nisou, kde už se vám o zábavu postará bazén, Muzeum skla a bižuterie, Muzeum hraček nebo bowling.

Hotel Maxov ***

Dolní Maxov 710, Josefův Důl
Česká republika

+420 776 868 181

info@hotelmaxov.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
5,6 km
Sjezdovka
1 km

Tipy na výlet