Pohodová dovolená nedaleko zámku

Hotel Belaria Resort *** leží nedaleko pohádkového zámku Hradec nad Moravicí. Ponořte se do absolutního klidu a pohody a odpočiňte si v hotelu obklopeném přírodou, zámeckými loukami a lesy. V roce 2016 prošel hotel kompletní rekonstrukcí, takže se můžete těšit na moderní interiér.

Ubytování budete ve dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj je vybavený malou lednicí. V hotelu jsou k zapůjčení společenské hry, což je pro rodinnou dovolenou ideální. Děti jistě uvítají zábavnou dětskou hernu.

Ochutnejte sezonní speciality místní kuchyně

V ceně balíčku je samozřejmě také standardní polopenze. Ochutnejte místní speciality připravené z těch nejkvalitnějších surovin. Restaurace se hlásí k podnikům, které jsou tzv. „baby friendly", umožňuje tedy maminkám pohodové posezení se svými malými dětmi v příjemné atmosféře.

Relax ve wellness

Součástí hotelového areálu je nově vybudované špičkové wellness centrum. Právě zde si užijete své zasloužené chvíle oddychu. Hýčkejte své tělo ve venkovním bezénu, saunovém světě s finskou a infra-solnou saunou nebo během masáží. Relaxujte také v bublinkách místní vířivky.

Dodatečné info

 • Dítě do 3,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 15,9 let 500 Kč/noc na přistýlce bez stravy.

 • Dítě od 16 let 900 Kč/noc na přistýlce bez stravy.

 • Polopenze pro dítě do 12,9 let 90 Kč/noc.

 • Polopenze pro dítě od 13 let 160 Kč/noc.

 • Dětská postýlka 100 Kč/noc.

 • Místní poplatek 13 Kč/osoba/noc.

 • Víkendový příplatek 200 Kč/pokoj (platí také v termínu Velikonoc 19. - 22.4.2019).

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.

 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.

 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Zákaz domácích mazlíčků

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Luděk M.)

Hezké prostředí, vše domluvené jsme obdrželi, se službami, stravou i personálem jsme byli spokojeni. Tip - návštěva kostela.

Vynikající (Klára S.)

Hotel je moc hezký v krásném prostředí, z poukazu jsme obdrželi vše. Jediným menším mínuskem by bylo wellness, kde nefungovaly všechny vířivky. Od wellnessu jsem očekávala více, mohl by být i větší a více typů sauny, ale není to důvod být naštvaný. Co se týče personálu hotelu, všichni byli milí, vstřícní a ochotní.

Skvělé (Martin Bílek B.)

Prostředí hotelu, wellness, personál výborné. Hotel čistý, jde vidět, že byl nedávno zrekonstruovaný. Pokoje čisté a pěkné. Strava bohužel už tak dobrá nebyla i přes to, že vařili výborně tak výběr byl velmi tristní. Při wellness pobytu bych očekával taky výběr s lehčích jídel a například výběr pro vegetariána a vegana je absolutně nulový. Proto tady příště už nepojedu. To je velká škoda.

Tipy na výlet

Zámek Hradec nad Moravicí

Zámek Hradec nad Moravicí

Rozsáhlý zámecký areál v Hradci nad Moravicí zahrnuje budovu Bílého zámku, Červeného zámku a Bílé věže. Zámecký areál je nazýván perlou Slezska. Od roku 2001 je národní kulturní památkou. Vstup do zámeckého areálu je zpoplatněn: plné vstupné je 20 Kč, snížené 10 Kč. Následně si návštěvníci mohou zvolit jeden z prohlídkových okruhů. Hlavní okruh zahrnuje prohlídku společenských salonů a interiérů knížecího bytu. Doplňkový okruh dále nabízí prohlídku pokoje hostinského apartmá, přijímací síně, zámecké kaple se sakristií a erbovního sálu.

Slezské zemské muzeum

Slezské zemské muzeum

Slezské zemské muzeum je nejstarším veřejným muzeem v Česku a zároveň třetím největším. Historie muzea sahá až do roku 1814. Muzeum nabízí svým návštěvníkům kromě vědeckých sbírek také řadu výstav a kulturních akcí. V nově zrekonstruovaných prostorách Historické výstavní budovy se před několika lety otevřela nová expozice o Slezsku. Na výstavě se dozvíte zajímavosti o Slezsku nejen z oblasti přírody a historie, ale i kultury. Expozice si klade za cíl seznámit návštěvníky s co nejširším spektrem sbírkových předmětů a témat vztahujících se k přírodnímu a kulturnímu bohatství Slezska.

Hrad Šternberk

Hrad Šternberk

Historie hradu Šternberk ve stejnojmenném městě na Olomoucku je úzce spjata s rodem Šterberků a poznamenaná husitskými válkami. Původně obranné středověké sídlo dnes láká na nevšední atmosféru. Využijte nabídku prohlídkových okruhů, které vás protáhnou hradem doslova od kuchyně po půdu, nebo se alespoň projděte okolním lesoparkem.