Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Lucka B.)

Prostředí moc pěkné. Pokoje malé, ale útulné. Na snídani nejlepší chodit brzo ráno. Kolem deváté jsme pak měli jen zbytky. Nikdo nedoplňoval bufet. Večeře jako tříchodové menu bylo velmi dobré. Na výběr ze 7 jídel, ale těchto 7 jídel bylo celý týden. Wellness uspokojivý až na vířivku. Ze tří vířivek byla v provozu pouze jedna a při větším množství lidi se na ni stala "fronta" i třičtvrtě hodiny. Okolí moc pěkné.

Skvělé (Lukáš B.)

Prostředí hotelu bylo hezké, personál hotelu vždy příjemný, vstřícný a usměvavý. Strava byla velice chutná, snídaně formou bufetu byly také výborné, každý si našel co potřeboval a na co měl chuť. Jediné co mě zklamalo bylo to že nefungovaly vířivky, ale to dle recenzí trápí tento hotel již docela dlouho, jinak celková spokojenost.

Vynikající (Drahomíra H.)

Příjemný hotel se třemi vířivkami, kdy funkční byla pouze jedna, ale na množství hostů stačila. Jídlo chutné, snídaně průběžně doplňovány, personál velmi příjemný a ochotný. Vše bylo bez problémů, zábal příjemný a paní masérka velice šikovná. Jediné, co bych vytkla, byla úroveň úklidu pokoje.

Vynikající (Alena O.)

Moc pěkný resort s wellness, kde jsme využili hlavně bazén a vířivku. Strava byla také vynikající. Vše odpovídalo popisu. Personál hotelu vstřícný.

Vynikající (simona J.)

Prostředí hotelu je krásné. Obdrželi jsme vše, co kupon uváděl a ve výborné kvalitě. Strava perfektní, wellness příjemný, personál taky bezvadný.

Skvělé (Bohumil P.)

První den neuklizený pokoj který nešel zamykat. Náhradní pokoj v pořádku. Slabší výběr ranní nabídky jídel.

Vynikající (Dagmar P.)

Celý pobyt jsme si náramně užili. Vše bylo podle popisu. Personál velmi příjemný. Wellness supr - mile překvapení jsme byli z příjemně teplé vody v bazénu. Žádná ledárna. Moc příjemné právě i pro děti. Prostředí hotelu čisté, krásně upravené, vkusné. I výzdoba hotelu - pěkné grafiky. Jídlo vynikající. Cítili jsme se moc dobře. Je kam se projít v okolí. Dobrá dostupnost.

Vynikající (Lenka K.)

Mohu doporučit všem, bez námitek a plná spokojenost. Personál velmi příjemný, kuchaři mistři svého oboru. Prostředí pěkné, čisté, není co vytknout.

Skvělé (Martina W.)

Prostředí hotelu je opravdu krásné, krátkou procházkou jsem došli na zámek a pak na oběd do restaurace SPORT. Voda v bazénu by mohla být teplejší, vířivka OK (chystají se další dvě). Snídaně a večeře v pohodě - možná by se mohlo zlepšit rychlejší doplňování snídaní.

Skvělé (Petr ?.)

Pobyt se nám velice líbil, ubytování, služby na výbornou. Snídaně vynikající, servírované večeře trošku horší, ale hlady jsme netrpěli. Nadšeni jsme byli z neomezené možnosti bazénu s vířivkami i saunou, ale i hodina badmintonu v hale byla výborný nápad. Personál byl velice milý a ochotný. Horší bylo připojení wifi, ale krásné okolí hotelu to vynahradilo. Určitě chceme jet znovu někdy v budoucnu.