Vydejte se na dovolenou na okraj Českých Budějovic a dopřejte si oddych v penzionu Relax Martina ***. Čeká vás hodina ve vířivce a sauně, bazén i vynikající polopenze. V okolí navíc najdete krásné UNESCO památky.

Ve wellness penzionu naleznete finskou saunu i infrasaunu, vířivku, kde si v rámci pobytu užijete svou hodinku klidu. Dále máte k dispozici vyhřívaný krytý bazén. Můžete si také dopřát masáže se slevou 50 %.

Jižní Čechy - bašta památek UNESCO

Dominantou jižních Čech je romantický zámek v Hluboké nad Vltavou zapsaný na seznamu památek UNESCO. Tato úžasná stavba s parkem a knihovnou s 12 tisíci svazky nadchne všechny milovníky historie.

Nedaleko Českých Budějovic dále najdete:

  • Třeboň a největší český rybník Rožmberk.
  • Český Krumlov (UNESCO) a jeho zámek se zahradou, otáčivé hlediště nebo synagogu.
  • Holašovice (UNESCO) s typickou architekturou ve stylu selského baroka.
  • Blanský les  a Šumavu vhodné k výletům v přírodě.
  • Středověký klášter Zlatá koruna.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lada D.)

S pobytem jsme byli celá rodina spokojeni, prostředí velmi příjemné a personál ochotný, vstřícný.

Vynikající (Petr I.)

Velmi spokojeni, vše na naprostou jedničku s hvězdičkou. Služby penzionu luxusní. Vše prostě super. Dobrá poloha na výlety do okolí např. Zámky Hluboká, Český Krumlov, Třeboň.

Vynikající (Helena J.)

Byli jsme velmi spokojeni penzion byl velmi útulný a velmi příjemní majitelé. Pokoje čisté a voňavé. Výlety v okolí nás velmi bavili a byla to příjemně strávená dovolená.

Vynikající (Šárka D.)

Obdrželi jsme vše, co bylo napsáno v kuponu, jídlo nám chutnalo, majitelé byli milí a vstřícní.

Vynikající (Antonín H.)

S pobytem jsme byli nad očekávání spokojeni jak s vybavením, tak s obsluhou, i když drobné chybičky by se našli, ale nepodstatné. Popis odpovídal skutečnosti, nelze nic vytknout.

Skvělé (Ludmila F.)

Vše bylo v pořádku, personál byl ochotný, prostředí příjemné a strava vyhovující.

Vynikající (Zuzana)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, penzion je velmi pěkně udržovaný,čistý.Jídlo velmi chutné,perzonál přívětivý,ochotný.

Skvělé (Michaela ?.)

Ubytování v novém a pěkném prostředí, jednání v pořádku, jen večeře byly slabé. Malý výběr. Jen polévka a jeden chod. Pokud se vám netrefí do chutí, nemáte nic.

Vynikající (Simona M.)

Vše bylo super. S majiteli jsme byli maximálně spokojeni. Ubytování perfektní. Domluvili jsme si místo sauny 2x vířivku. Nebyl to problém. Doporučuji návštěvu Českého Krumlova.

Vynikající (Jitka H.)

Skvěle strávený prodloužený víkend. Velice příjemní majitelé penzionu, výborná "domácí" kuchyně.