Hoďte starosti za hlavu a užijte si krásnou dovolenou v srdci Českého ráje. Polopenze, sleva na návštěvu zámku Hrubý Rohozec, bowling i solnou jeskyni. V okolí nespočet možností výletů.

Pobyt v srdci Českého ráje


Ubytování v Hotelu Paradis je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás Českého ráje. Turnov leží přibližně 80 km od Prahy, 30 km od Mladé Boleslavi a 25 km od Liberce. 

Hotel patří mezi 10 nejvýznamnějších historických budov města Turnov. Součástí hotelu je i restaurace Divizna s letní terasou, kde ochutnáte domácí českou kuchyni a několik druhů točeného českého piva.

V hotelu můžeme uschovat Vaše kola nebo kočárky. Děti i rodiče jistě ocení dětský koutek a venkovní dětské hřiště.

Díky ubytování v centru Turnova máte vše na dosah ruky – sauna, vířivka, solárium, multifunkční sportovní hala, kino a letní kino. Přímo v budově hotelu se nachází také solná jeskyně.

V okolí je spousta přírodních krás


Český ráj je název pro území ve středním Pojizeří, které vyniká vysokou koncentrací přírodních i historických památek.

Za "srdce Českého ráje" je tradičně považován právě Turnov. Hlavními dominantami kraje je hora Kozákov a zřícenina hradu Trosky. Významná jsou také skalní města, především Prachovské skály, Příhrazské skály, Hruboskalsko a rybníky, např. Žabakor, Komárovský rybník a rybníky v podtroseckých a podkosteckých údolích.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jana R.)

Pobyt odpovídal popisu, co nám však hodně vadilo, hotel stojí přímo u hlavní cesty, která je hodně rušná, v noci nás auta hodně budily. Na to jsme upozorněni nebyli. Co se týká stravy, jídlo nebylo moc chutné, nevím jak vaří mimo polopenzi, ale naše jídla nám tedy moc nechutnaly.

Vynikající (Miroslav ?.)

Pobyt i služby splnily naše očekávání, kromě drobných nedostatků jsme byly s pobytem spokojeni.

Vynikající (2 V.)

Byli jsme spokojeni s ubytováním i stravováním.Personál byl velmi ochotný a vstřícný . Okolní příroda nádherná,rádi se sem vrátíme. Doporučujeme.

Vynikající (Ladislav H.)

Byli jsme příjemně překvapeni, ubytování velmi pěkné, příjemný a milý personál. Jídlo bylo velmi chutné a v dostatečném množství. Vyslovujeme velké plus. Děkujeme.

Vynikající (Libor K.)

Super hotel, čistý, ochotný personál, výtah, skvělá restaurace! Rádi se zase vrátíme!!