Dovolená v Táboře, srdci jižních Čech, pro dva na 3 - 8 dní. K tomu každodenní bohaté snídaně, láhev vína, káva a zákusek. Prozkoumejte město na řece Lužnici a všechny krásy Jihočeského kraje.

Ubytování v hotelu Slávia v Táboře


Moderně zařízený hotel v centru historického města Tábor Vám nabízí příjemné ubytování v kompletně vybavených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, mají vlastní koupelnu a WC, TV a wifi připojení. 

Přímo v hotelu Slávia se nachází nekuřácká kavárna Slávia, manikúra, pedikúra, kosmetický a kadeřnický salón. Parkoviště ve dvoře hotelu je k dispozici všem návštěvníkům zdarma. Do historického jádra města je to necelých 15 minut klidnou chůzí.

Celoroční dovolená v krásné přírodě jižních Čech

Jižní Čechy patří pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství k nejlákavějším místům v Česku. Tábor, bývalé husitské město, v sobě skrývá množství památek - Žižkovo náměstí, věž Kotnov či Bechyňskou bránu. Za návštěvu stojí také Botanická zahrada, ZOO Tábor - Větrovy, podzemí a nespočet muzeí (Muzeu čokolády a marcipánu, Muzeum Lega...). V Táboře se nachází i letní venkovní bazén a krytý plavecký bazén.

V okolí Tábora dále navštivte zámky Orlík a Červená Lhota, hrad Zvíkov, Benešovu vilu v Sezimově Ústí či Jindřichův Hradec. Skvělý zážitek na Vás čeká v Chýnovské jeskyni - unikátní jeskyni s barevnými, mramorovými stěnami. 

Okolí můžete poznávat také při pěších procházkách, projížďkách na kole, hipoturistice na farmě v Cunkově či při sjíždění Lužnice.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Klára ?.)

Hotel byl hned u vlakového nádraží, takže odpadá problém hledání :) Přesto v noci díky těsnícím oknům doprava nerušila. Příjemný pokoj se základním vybavením, prostorná koupelna. Velmi sympatický personál.

Vynikající (Paľo F.)

Jednoznačne - výborne. Ako s ubytovaním, tak s príjemnými ľuďmi, s ktorými sme sa stretli v Slávii, ale aj v meste Tábor. Skláňame hlavu nad čistotou mesta, s predavačmi po obchodoch i v reštauráciách, v premávke mestom i v okolí. Bol som na rozpakoch, že v Slávii na stole chýbali obrúsky, čo je v domácnosti bežné, ale - prepáčte- nikde som nevidel ....S BOHATÝMI SNÍDANEMI... To keby ste videli v Bojniciach hotel Regina- raňajky- prehnane bohaté a pritom ich propagujú ako polpenziu- švédske stoly, s bohatším výberom ako v Slávii, omeleta, vajíčka, pečená i varená klbása, párky, nespomeniem si hneď, ale snídane v Slávii by sa červenalo, biela káva, čierna káva, kakao, Nie sme s manželkou prieberčiví, ale - hodnotenie nie je nijako lichotivé - škoda...Manželka ešte dodáva - čistota na vysokej úrovni -výmena uterákov v kúpelni prekvapujúco častá a čistá...

Vynikající (Renáta M.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, služby zodpovedali cene, personál bol ochotný, dostali sme všetky benefity, ktoré sme si zaplatili.

Skvělé (Martina H.)

Příjemné prostředí hotelu odpovídalo popisu, všechny služby jsme obdrželi dle seznamu. Vyzvedla bych vstřícnost personálu jak denní, tak noční služby. Bohatá snídaně předčila očekávání. Výlet bych doporučila do Bechyně a pak Stádlecký most. Také obchodní dům Dvořák, který je nedaleko.

Vynikající (Martina J.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, krásný čistý pokoj, velice příjemná obsluha a vše co bylo uvedeno, bylo na 100%splněno. Děkujeme.

Skvělé (Jarmila ?.)

Personál velice ochotný a příjemný, snídaně bohaté, hotel starší, ale pokoje pěkné, možnost pěkných výletů.

Vynikající (Petra S.)

Hotel odpovídá fotkám a na víkend v Táboře ideální. Personál velmi milý a ochotný.

Skvělé (Jiří K.)

Ubytování odpovídala nabídce, starší hotel po rekonstrukci, všude čisto, personál ochotný a příjemný. Umístění hotelu na strategický dobrém místě, všude relativně blízko.

Skvělé (Dana M.)

Personál byl ochotný, poradil nám, kudy do Zeměráje, hotelový pokoj byl velmi pěkný a prostorný, snídaně dostačující.

Vynikající (Jitka D.)

Byly jsme velice spokojené. Personál byl příjemný, poradily nám kudy se vydat na určitá místa která jsme chtěly navštívit.