Ubytování v Moravském krasu pro dva ve stylovém Ranči U Jelena v čisté přírodě a přímo u cyklostezky. V ceně snídaně, welcome drink, zapůjčení kol a další služby. Atraktivní lokalita CHKO u propasti Macocha a dalších zajímavostí jižní Moravy.

Ubytování na stylovém ranči v CHKO Moravský kras


Stylový Ranč U Jelena najdete v nádherné přírodě Moravského krasu, je obklopený lesy a nachází se přímo u cyklostezky. Pobyt zde vybízí k aktivní dovolené - výlety, projížďky na kole, koupání na přírodním koupališti či návštěvy mnoha zdejších jeskyní.

Penzion prošel nedávno rekonstrukcí a těšit se zde tudíž můžete na příjemně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a chladničkou. Součástí penzionu je i nádherně zařízená restaurace, kde si pochutnáte na domácí kuchyni připravované z kvalitních surovin. Celoročně také můžete narazit na různé gurmánské akce. Nechybí zde ani posezení v altánu.


V okolí se nudit rozhodně nebudete

Nejen cyklostezky, ale samozřejmě také turistické trasy najdete v blízkém okolí penzionu. Skvělé výlety nabízí CHKO Moravský kras. Rozhodně se na výlet vydejte k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. 

Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se budete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

Dále doporučujeme:

  • Mohyla Míru jako připomínka Bitvy u Slavkova
  • Křtiny s nádherným barokním chrámem Jména Panny Marie (Národní kulturní památka), arboretem, zámkem, koupalištěm...
  • Vyškov, kde najdete aquapark a jako zajímavost pro děti také Dinopark
  • Brno - Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, Vila Tugendhat, podzemí...a nespočet dalších památek

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavlína B.)

S pobytem jsme byli velmi spokojení,hlavně s přístupem personálu. Pokoje byly malémale útulně,byl tam klid a nic nerušila pohodu a odpočinek.

Skvělé (Michaela G.)

Pobyt odpovídal popisu v nabídce. Krásné prostředí s mnoha možnostmi využití volného času.

Vynikající (ruda V.)

Zdravím,.pobyt mě velice mile překvapil jak tam bylo supr ,ubytování paradní majitele i personal velice uslužní.

Vynikající (Luděk N.)

Vše v pořádku, penzion v lese za Brnem, klidné prostředí, v době našeho pobytu jsme byli jediní hosté. Vstřícný a milý personál.

Vynikající (Iva ?.)

Pobyt se nám velice líbil, pokoj byl čistý, prostorný, personál velice vstřícný a kuchyně vynikající. Vše odpovídalo nabídce, okolí krásné.

Skvělé (Alena V.)

Pobyt nesplnil naše očekávání, nedostupnost Wi-Fi ani telefonu, restaurace zavírala v 19.00, což si myslím, že je brzo, když se všichni vrací z celodenního výletu a hlavně řidiči by si chtěli posedět a dát pivo. Jinak dobré.

Vynikající (Pavel F.)

S pětidenním pobytem s našimi dvěma vnoučky (5 a 10 let) jsme byli spokojeni. Splnil naše očekávání, které jsme založili již loňským pobytem. Zatímco většina dětí se zde spokojila s projížďkou a poté již hledala náplň dalšího pobytu v různých hrách, naši malí "zemědělci" využili plně ochoty ošetřovatelky, slečny Veroniky, která je dokázala přiměřeně jejich věku zapojit u zvířectva do celodenního pracovního procesu, takže jsme o jejich přítomnosti s výjimkou jídla pomalu ani nevěděli. Velice přátelský a příjemný byl přístup veškerého personálu restaurace i majitelky, paní Ličkové. Jen snad z hlediska průběžného úklidu a údržby pokojů by se asi dalo udělat více. Tak možná příště.

Vynikající (Jaroslava K.)

S pobytem jsem byla spokojena. Prostředí bylo krásné, pokoje čisté a útulné a služby personálu také nebyly špatné. Snídaně byly výborné.

Vynikající (Jaroslav J.)

Pobyt předčil naše očekávání. Ujistili jsme se o tom, že k nabídce připojená fotogalerie nelhala - odpovídala realitě. Naprosto fenomenální byla kuchyně. Obsluha příjemná, ochotná přispěla k pohodě, do které jsme se chtěli naladit. Zdařilo se !!!