Ubytování u Karlových Varů a Krušných hor ve zrekonstruovaných pokojích hotelu Subterra. Polopenze, volný vstup do wellness a odpolední káva a koláč. Letní relaxační pobyt v malebném prostředí západočeského lázeňského trojúhelníku.

Nově zrekonstruovaný hotel Subterra v parádní lokalitě

Hotel Subterra najdete v Ostrově mezi Karlovými Vary a Jáchymovem, což je jednak oblast proslulého západočeského lázeňského trojúhelníku a jednak oblast v podhůří Krušných hor. Tato kombinace Vám poskytuje dostatek možností, jak trávit volný čas - ať už se rozhodnete pro turistiku, cyklistiku či procházky po lázeňské kolonádě, nudit se zde nebudete.

Hotel je obklopen zelení a disponuje pěkně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením. Nechybí zde wellness centrum s finskou a infra saunou, párou, whirlpoolem, relaxačními sprchami a odpočinkovou místností. 

Tipy na výlety v okolí hotelu

V okolí hotelu je všem milovníkům aktivní dovolené k dispozici kolem 80-ti kilometrů turistických tras a 70-ti kilometrů tras pro cyklistiku a nordic walking. V Krušných horách se vydejte na Boží dar (nejvýše položené horské městečko v Evropě) nebo na nejvyšší horu Krušných hor Klínovec (1244 m.n.m.)

Preferujete-li dovolenou ve městě, navštivte Karlovy Vary, Františkovy nebo Mariánské Lázně. Každé z měst Vás okouzlí malebnou, lázeňskou atmosférou, kterou nejlépe nasajete při procházkách po kolonádě, pitných kúrách či rovnou na léčebných procedurách. 

Dále pak: venkovní bazén s tobogánem přímo v Ostrově, bobová dráha Oberwiesenthal, hrad Loket, zámek Bečov, štola Markus-Röhting či historická úzkokolejná železnice Oberwiesenthal-Cranzahl.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Leoš S.)

Moc pěkné wellness v podzemí hotelu. Příjemná obsluha. Pokoje čisté s veškerým potřebným zařízením.

Skvělé (Jana D.)

Prostředí pěkné, pobyt odpovídal popisu, až na masáž ano. Služby OK, personál byl velice příjemný.

Vynikající (František ?.)

Výborná kuchyně, ochotný personál. Vzhledem k počasí moc výletů nebylo, i když možnosti jsou.