Ubytování u Karlových Varů a Krušných hor ve zrekonstruovaných pokojích hotelu Subterra. Polopenze, volný vstup do wellness a odpolední káva a koláč. Letní relaxační pobyt v malebném prostředí západočeského lázeňského trojúhelníku.

O ubytování

Hotel Subterra *** najdete v Ostrově mezi Karlovými Vary a Jáchymovem, tedy v západočeském lázeňském trojúhelníku a v podhůří Krušných hor zároveň. Jedná se o výjimečnou lokalitu, z důvodu krásných památek i přírody v okolí. Celoročně se vydejte poznávat krásy Karlových Varů (16 km) či Jáchymova (3,3 km). V létě pak navštivte hrad Loket (28 km) či zámek Bečov (40 km) nebo se vydejte na výšlap na Klínovec (15,4 km) a další vrchy Krušných hor. V zimě se na lyžovačku vydejte opět na Klínovec, kde najdete parádní lyžařské středisko.

Kde budete spát?

Hotel poskytuje skvělé ubytování, k dispozici je 27 pokojů, v každém najdete LCD satelitní televizi, WiFi připojení a koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a WC.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je Duck Restaurant, kde si pochutnáte na tradičních jídlech české kuchyně

Kde budete relaxovat?

Těšte se také na krásné wellness centrum, ve kterém načerpáte novou energii. Najdete zde finskou či infra saunu, páru, vířivku, masážní sprchy a odpočinkovou místnost.

Hotel & Restaurant Subterra ***

Hotel & Restaurant Subterra ***

Horní Žďár 1 , Ostrov
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
20 m
Vzdálenost od lázní
3 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
5,6 km