Dovolená v Táboře, srdci jižních Čech, pro dva na 3 - 8 dní. K tomu každodenní bohaté snídaně, láhev vína, káva a zákusek. Prozkoumejte město na řece Lužnici a všechny krásy Jihočeského kraje.
Dovolená v Táboře, srdci jižních Čech, pro dva na 3 - 8 dní. K tomu každodenní bohaté snídaně, láhev vína, káva a zákusek. Prozkoumejte město na řece Lužnici a všechny krásy Jihočeského kraje.

Ubytování v hotelu Slávia v Táboře


Moderně zařízený hotel v centru historického města Tábor Vám nabízí příjemné ubytování v kompletně vybavených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, mají vlastní koupelnu a WC, TV a wifi připojení. 

Přímo v hotelu Slávia se nachází nekuřácká kavárna Slávia, manikúra, pedikúra, kosmetický a kadeřnický salón. Parkoviště ve dvoře hotelu je k dispozici všem návštěvníkům zdarma. Do historického jádra města je to necelých 15 minut klidnou chůzí.

Celoroční dovolená v krásné přírodě jižních Čech

Jižní Čechy patří pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství k nejlákavějším místům v Česku. Tábor, bývalé husitské město, v sobě skrývá množství památek - Žižkovo náměstí, věž Kotnov či Bechyňskou bránu. Za návštěvu stojí také Botanická zahrada, ZOO Tábor - Větrovy, podzemí a nespočet muzeí (Muzeu čokolády a marcipánu, Muzeum Lega...). V Táboře se nachází i letní venkovní bazén a krytý plavecký bazén.

V okolí Tábora dále navštivte zámky Orlík a Červená Lhota, hrad Zvíkov, Benešovu vilu v Sezimově Ústí či Jindřichův Hradec. Skvělý zážitek na Vás čeká v Chýnovské jeskyni - unikátní jeskyni s barevnými, mramorovými stěnami. 

Okolí můžete poznávat také při pěších procházkách, projížďkách na kole, hipoturistice na farmě v Cunkově či při sjíždění Lužnice.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Břetislav M.)

Prostorný pokoj, ochotný personál. Hluk z nádraží se dal vydržet, i když bylo horko.

Vynikající (Anna D.)

Prostředí hotelu je pěkné,renovované,odpovídá popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu. Personál ochotný.

Skvělé (Eva P.)

Hotel odpovídal našemu očekávání. Personál byl přívětivý a ochotný. Jelikož jsme byli s malým dítětem, doporučujeme Muzeum Lega a Svět s mašinkou a Věž Kotnov a hlavně krásná ZOO.

Vynikající (Jiří C.)

Velmi příjemný pobyt v centru u vlakového i autobusového nádraží, parkování ve dvoře hotelu - super

Vynikající (Libuše P.)

Velmi spokojeni, jenom úschovna kol byla velmi omezena, více jak 4 kola by se nevešly :-( .

Vynikající (Veronika K.)

Hotel za tuhle cenu dobrý, pokoj opravdu velký, snídaně trošku chudší, ale na 2 noci stačilo, na delším pobytu bych už nevěděla co jíst, stále stejné.

Skvělé (Dana M.)

Personál byl ochotný, poradil nám, kudy do Zeměráje, hotelový pokoj byl velmi pěkný a prostorný, snídaně dostačující.

Vynikající (Marie H.)

Příjemní majitelé, snídaně vydatné a velký výběr, prostředí hotelu čisté a útulné.

Vynikající (Paľo F.)

Jednoznačne - výborne. Ako s ubytovaním, tak s príjemnými ľuďmi, s ktorými sme sa stretli v Slávii, ale aj v meste Tábor. Skláňame hlavu nad čistotou mesta, s predavačmi po obchodoch i v reštauráciách, v premávke mestom i v okolí. Bol som na rozpakoch, že v Slávii na stole chýbali obrúsky, čo je v domácnosti bežné, ale - prepáčte- nikde som nevidel ....S BOHATÝMI SNÍDANEMI... To keby ste videli v Bojniciach hotel Regina- raňajky- prehnane bohaté a pritom ich propagujú ako polpenziu- švédske stoly, s bohatším výberom ako v Slávii, omeleta, vajíčka, pečená i varená klbása, párky, nespomeniem si hneď, ale snídane v Slávii by sa červenalo, biela káva, čierna káva, kakao, Nie sme s manželkou prieberčiví, ale - hodnotenie nie je nijako lichotivé - škoda...Manželka ešte dodáva - čistota na vysokej úrovni -výmena uterákov v kúpelni prekvapujúco častá a čistá...

Vynikající (Petra S.)

Hotel odpovídá fotkám a na víkend v Táboře ideální. Personál velmi milý a ochotný.