Dovolená v Táboře, srdci jižních Čech, pro dva na 3 - 8 dní. K tomu každodenní bohaté snídaně, láhev vína, káva a zákusek. Prozkoumejte město na řece Lužnici a všechny krásy Jihočeského kraje.

Ubytování v hotelu Slávia v Táboře


Moderně zařízený hotel v centru historického města Tábor Vám nabízí příjemné ubytování v kompletně vybavených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, mají vlastní koupelnu a WC, TV a wifi připojení. 

Přímo v hotelu Slávia se nachází nekuřácká kavárna Slávia, manikúra, pedikúra, kosmetický a kadeřnický salón. Parkoviště ve dvoře hotelu je k dispozici všem návštěvníkům zdarma. Do historického jádra města je to necelých 15 minut klidnou chůzí.

Celoroční dovolená v krásné přírodě jižních Čech

Jižní Čechy patří pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství k nejlákavějším místům v Česku. Tábor, bývalé husitské město, v sobě skrývá množství památek - Žižkovo náměstí, věž Kotnov či Bechyňskou bránu. Za návštěvu stojí také Botanická zahrada, ZOO Tábor - Větrovy, podzemí a nespočet muzeí (Muzeu čokolády a marcipánu, Muzeum Lega...). V Táboře se nachází i letní venkovní bazén a krytý plavecký bazén.

V okolí Tábora dále navštivte zámky Orlík a Červená Lhota, hrad Zvíkov, Benešovu vilu v Sezimově Ústí či Jindřichův Hradec. Skvělý zážitek na Vás čeká v Chýnovské jeskyni - unikátní jeskyni s barevnými, mramorovými stěnami. 

Okolí můžete poznávat také při pěších procházkách, projížďkách na kole, hipoturistice na farmě v Cunkově či při sjíždění Lužnice.

Hotel Slávia ***

Husovo náměstí 591/7, Tábor
Česká republika

+420 381 201 840

info@hotel-slavia.net

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po dohodě za poplatek 120 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1300 m
Vzdálenost od jezera
500 m
Zastávka
20 m
Sjezdovka
13000 m