Vychutnejte si aktivní odpočinek v Krkonoších od jara do podzimu i po celé prázdniny. V balíčku budete mít polopenzi, neomezený bazén, parafínový zábal a spoustu dalšího. Užijte si krásně přírody Krkonoš ve dvou nebo s celou rodinou.

Hotel Arnika – útulný, stylový hotel v srdci Krkonoš

Hotel má ideální polohu na rozhraní Krkonoš a Podkrkonoší nedaleko Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou a Jánských Lázní. 

Velmi příjemně působí interiér hotelu v rustikálním stylu. Chloubou restaurace jsou stará kachlová kamna, která vytváří poklidnou a pohodovou atmosféru. Hotel je vybaven pohodlnými jedno, dvou a třílůžkovými pokoji a apartmány.

Okolí nabízí krásné procházky a výlety do malebné krkonošské přírody

 

Nejvyhledávanější atrakcí v Krkonoších je jízda novou lanovkou, výstup na Sněžku a výlet k prameni Labe. Zážitkem pro Vás i Vaše děti bude i výlet do ZOO ve Dvoře Králové.

Okouzlí Vás též romantická procházka v Adršpašsko - teplických skalách. Celoročně  jsou otevřena tři nejvýznamnější  muzea, která přibližují život lidí v Krkonoších a počátky lyžování v Čechách: ve Vrchlabí, Jilemnici s hracím Metelkovým betlémem a v Trutnově.

Od dubna můžete navštívit také další kulturní památky v okolí: Kuks, Josefskou pevnost u Jaroměře, Babiččino údolí, Ratibořice, Broumov, zámek Náchod, muzeum antiky v Hostinném nebo klenotnici v Nové Pace. Pro děti je v okolí několik bobových drah, pohádková stezka, mravenčí stezka, lanové parky, zábavný park v Radvánovicích a možnost jízdy na ponících a koních.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Petr S.)

Vše bylo dle našich představ, akorát zdraví mně nesloužilo, takže jsme wellness použili minimálně. Jinak prostředí pěkné, hotel čistý, obsluha výtečná, rádi přijedeme znovu.

Vynikající (Miroslav ?.)

Hotel je velice příjemně a vkusně zařízen, personál milý a vstřícný, výborná je také kuchyně se kterou jsme byli naprosto spokojeni. Prostě ideální místo pro poznávání Krkonoš. Rádi přijedeme znovu.

Vynikající (Alena M.)

Byli jsme velmi spokojeni jak se službami, tak s celkovým dojmem, milá paní majitelka, výborná kuchyně, příjemná obsluha.

Skvělé (René V.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu a obdrželi jsme co bylo i na voucheru. Personál byl vstřícný a ochotný s radou na typy pro výlet a lyžování s dětmi.

Vynikající (Alena P.)

Milé přijetí, příjemný pobyt, výborná kuchyně, ochota personálu, vstřícnost všech služeb. Doporučila bych všem svým známým.

Skvělé (Jana P.)

Prostředí hotelu - hezké, čisté, klidný hotel. Personál hotelu - ochotný, vstřícný. Poskytování služeb - vzhledem k manželově postižení nám bylo umožněno nahradit služby jinými, strava výborná. Výlety - určitě navštivte Stezku korunami stromů.

Skvělé (Marek S.)

V hoteli je veľmi láskavý a milý personál. V ponuke kuchyne by sme ale privítali väčšiu pestrosť. Jedlá sa nám zdali jednotvárne - teda veľmi podobné a na náš vkus trochu pikantné.

Skvělé (Jana S.)

Spokojenost se vším - až na pár drobností tykající se hotelu. Kouř s cigaret do oken, sousedící hřbitov vedle hotelu, zvláštní chování vrchního v restauraci, problémové parkování. Jinak prostředí pěkné.

Vynikající (Ladislav P.)

Vše bylo podle očekávání, strava OK, wellness podle očekávání, personál na jedničku a typ na výlety, byli jsme lyžovat ale podnikli jsme jeden výlet do Polska do města Kowary na miniatury hradů, zámků atd. moc pěkné stojí to za to.

Vynikající (JANA B.)

Vybavení hotelu standardní, spíše starší, ale čisté pokoje i sociální zařízení. Personál milý, profesionální chování. Strava vynikající, dostatečný výběr i množství.