Vychutnejte si aktivní odpočinek v Krkonoších od jara do podzimu i po celé prázdniny. V balíčku budete mít polopenzi, neomezený bazén, parafínový zábal a spoustu dalšího. Užijte si krásně přírody Krkonoš ve dvou nebo s celou rodinou.

Hotel Arnika – útulný, stylový hotel v srdci Krkonoš

Hotel má ideální polohu na rozhraní Krkonoš a Podkrkonoší nedaleko Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou a Jánských Lázní. 

Velmi příjemně působí interiér hotelu v rustikálním stylu. Chloubou restaurace jsou stará kachlová kamna, která vytváří poklidnou a pohodovou atmosféru. Hotel je vybaven pohodlnými jedno, dvou a třílůžkovými pokoji a apartmány.

Okolí nabízí krásné procházky a výlety do malebné krkonošské přírody

 

Nejvyhledávanější atrakcí v Krkonoších je jízda novou lanovkou, výstup na Sněžku a výlet k prameni Labe. Zážitkem pro Vás i Vaše děti bude i výlet do ZOO ve Dvoře Králové.

Okouzlí Vás též romantická procházka v Adršpašsko - teplických skalách. Celoročně  jsou otevřena tři nejvýznamnější  muzea, která přibližují život lidí v Krkonoších a počátky lyžování v Čechách: ve Vrchlabí, Jilemnici s hracím Metelkovým betlémem a v Trutnově.

Od dubna můžete navštívit také další kulturní památky v okolí: Kuks, Josefskou pevnost u Jaroměře, Babiččino údolí, Ratibořice, Broumov, zámek Náchod, muzeum antiky v Hostinném nebo klenotnici v Nové Pace. Pro děti je v okolí několik bobových drah, pohádková stezka, mravenčí stezka, lanové parky, zábavný park v Radvánovicích a možnost jízdy na ponících a koních.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jan M.)

Personál příjemný a ochotný. Jídlo velmi dobré. Wellness jsme využili a byli jsme také velmi spokojeni. Využili jsme lyžování v nedalekém Černém Dole. Perfektně upravené a široké sjezdovky. Super.

Skvělé (Radek ?.)

Ve všem maximální spokojenost, personál dokonalý, služby také fajn, pouze jsme byli překvapeni, že vyhřívaný bazén není teplejší než lidské tělo. Ale to jsme si jenom špatně představili.

Vynikající (Kateřina G.)

Hotel byl přesně podle popisu. Velice příjemný personál. Čisto, chutné jídlo. Vše co bylo součástí voucheru jsme obdrželi. V okolí jsme navštívili spoustu krásných míst - Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, Sněžku, Mumlavské vodopády, pramen Labe, Adršpašsko - Teplické skály, Babiččino údolí.

Skvělé (zdenka ?.)

Prostředí hezké, popisu odpovídalo, služby výborné, personál vstřícný, ochotný.

Skvělé (Dana M.)

Prostředí odpovídalo nabídce, pouze výhled z okna ? Nebylo nikam přes stromy vidět, bazén se musel objednávat 1 hodinu dopředu, což se nedalo odhadnout, když jsme ráno odjeli, v pátek jsme museli čekat 2 hodiny, sauna finská v pořádku, ostatní jsme nevyužili, doporučuji při příjezdu vše žádat dopředu - recepce s námi podle nabídky nic neřešila. Když porovnávám s pobytem v Karlových Varech - tam jsme hned při příjezdu vyřešili všechny nabízené procedury v rámci pobytu, a také jsme je vyčerpali, zde si musíte o vše požádat. Obsluha v restauraci skvělá, děkujeme.

Skvělé (Miloslav V.)

Prostředí útulné, na nás trochu tvrdší postele, jinak spokojenost, jak se stravou tak se službami.

Vynikající (Jana ?.)

Hotel splnil zcela naše očekávání, ubytování, služby i personál - velmi příjemný. Nejlépe hodnotíme stravu, jídlo bylo vynikající, kuchaři patří velká pochvala. Lyžařům doporučujeme ski areál Černá hora, kde je kabinková lanovka a skvělé lyžování. Pro méně zdatné je příjemné lyžování ve Svobodě nad Úpou.

Vynikající (JANA B.)

Vybavení hotelu standardní, spíše starší, ale čisté pokoje i sociální zařízení. Personál milý, profesionální chování. Strava vynikající, dostatečný výběr i množství.

Skvělé (Zdeňka K.)

Prostředí hotelu bylo velmi hezké, všude bylo čisto a útolno. Velmi kladně hodnotím stravu a obsluhu v restauraci. Pan číšník byl opravdu profesionál a přitom velmi milý a přátelský. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Využili jsme též parkování v hotelové garáži - vše bez problémů. Jedinou malou chybičkou byla málo vytopená sauna. 55°C je na saunu opravdu málo. Při druhé návštěvě sauny již bylo vše v pořádku.

Skvělé (Zuzana K.)

Jídlo bylo velmi chutné, porce akurátní, servis velmi dobrý. Snídaně formou bufetu, velký výběr. Wellness trochu vázlo: vnitřní bazén nebyl vyhřátý tak, jak jsme čekali, spíš se dalo říct, že měl normální teplotu. Pro saunu jsme vybrali večer před koncem "ordinační doby" a bohužel vyhřívání bylo cca v polovině vypnuto, takže teplota pomalu klesala. Nabízený pronájem kola se neuskutečnil, protože bylo již zamluveno jinými hosty. Nicméně hotel byl čistý (každý den nám pokojská uklízela pokoj) a i když zařízení působilo trochu zastarale, vše bylo udržované. Personál byl přátelský. Problém může nastat s parkováním auta venku, kde není mnoho místa, naštěstí jsme využili nabídky pronájmu garážového stání. Celkově s hotelem spokojenost. V okolí je mnoho tipů na výlety, jen já osobně nemám ráda davy a v případě výletu do Pece pod Sněžkou se jim nevyhnete.