Zažijte příjemnou dovolenou s polopenzí v centru Orlických hor v hotelu Orlice, který najdete v atraktivní lokalitě přímo pod Velkou Deštnou. Ať už pojedete ve dvou nebo s celou rodinou, nudit se tu nebudete ani chvilku.

Hotel Orlice v nedotčené přírodě Orlických hor

Kde jinde si Orlické hory užijete více, než právě v hotelu Orlice? Ten najdete  v malebné východočeské vesničce Deštné přímo na úpatí Velké Deštné, tedy nejvyššího vrcholu Orlických hor. 

Hotel nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích pro dva s vlastním nebo společným sociálním zařízením. V celém hotelu je k dispozici WiFi zdarma. Večer se hosté můžou pobavit u kulečníku nebo u elektronických šipek. 

Kuchyně v hotelové restauraci je rozmanitá, pochutnáte si na českých i mezinárodních specialitách. Snídaně i večeře jsou podávány formou švédských stolů.

Na dovolenou si můžete zajet i s vašimi dětmi, které si během hezkých jarních dní zařádí na dvorku, kde najdou skluzavku, houpačku i trampolínu.

Krásná příroda Orlických hor a výlety po památkách

Hotel Orlice se svou polohou v centru Orlických hor přímo vybízí k nejrůznějším výletům. Nadšení turisté jistě ocení vycházky po okolních horách. Hotel leží přímo na úpatí té nejvyšší – Velké Deštné. 

Deštná má pro turisty nachystanou další řadu lákadel. Vyznavače adrenalinu potěší lanový park a horolezecká stěna. Navštívit můžete také okolní města jako Nové Město nad Metují nebo Ratibořice, která lákají na svá historická centra a krásné zámky.

Rádi jezdíte na kole? Pak si je s sebou nezapomeňte přibalit a prozkoumejte Orlické hory z cyklistického sedla. Pokud chcete zažít něco méně tradičního, můžete si v lanovém parku v Deštné vypůjčit terénní koloběžky.

Horská chata Orlice

Deštné v Orlických horách 184, Deštné v Orlických horách
Česká republika

+420 722 939 439

skalickymirecek@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
3,43/5
Celkem 7 hodnocení