Luxusní oáza klidu a harmonie ve Wellness Hotelu Patince **** čeká jen na vás. Užijte si relaxaci v blahodárné termální vodě, která je v bazénech ve vnitřním wellness i na letním koupališti, kam máte neomezený vstup v ceně. Těšte se i na mnoho parádních možností vyžití pro děti i dospělé.

Věděli jste, že...?

Hotel stojí přímo na termálním pramenu, který je zmiňován už v dokumentech pocházejících ze 13. století. V nich se odkazuje na lázeňskou tradici oblasti, která sahá až do dob Římské říše.


O ubytování

Wellness Hotel Patince **** najdete ve stejnojmenné obci na Slovensku nedaleko Komárna a jen pár kroků od přístavu Virtského jezera. Pokud vás relaxace ve zdejším wellness centru bude nudit, zajděte si prohlédnout okolí. K Památníku uzavření Žitavského míru to budete mít cca 3 km, k Přečerpávací stanici Patince cca 4 km. Za návštěvu stojí i 13 km vzdálené Komárno. Tady si můžete vychutnat relax v blahodárné komárňanské termální vodě na vyhlášeném zdejším koupališti, prohlédněte největší historickou památku města starobylou Pevnost, ale i jiné krásné památky jako Nádvoří Evropy, Zichyho palác nebo Důstojnický pavilon stojí za zhlédnutí.

Kde budete spát?

Hotel nabízí ubytování v různých typech pokojů, pro vás bude připraven moderní a komfortně zařízený pokoj Standard. Jeho součástí je dvoulůžko, balkón, klimatizace, minibar, trezor, televize, WiFi připojení a samozřejmě také vlastní koupelna s vanou či sprchou a fénem. Některé pokoje mají možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Srdečný personál, regionální kuchyně i mezinárodní speciality s využitím čerstvých lokálních surovin, tak přesně to vás čeká v místní restauraci. Na vyžádání je možné připravit vegetariánské, bezlepkové či dietní pokrmy. Každé ráno si vychutnáte snídaně formou bufetu (7:30 - 10:00 hodin), později pak lahodné večeře (17:30 - 21:00 hodin). Na kávu zavítejte do Lobby baru a určitě zkuste i domácí dezert z hotelové cukrárny.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je vnitřní wellness a venkovní koupaliště s termální léčivou vodou.

Cestujete s dětmi?

K dispozici je také Bowling bar, Wellness bar a Grill bar u venkovních bazénů.

Wellness hotel Patince ****

Wellness hotel Patince ****

Patince 431 , Patince
Slovenská republika

+421 918 243 284

ck@wellnesspatince.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,7 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
3,7 km
Aquapark
16,2 km

Tipy na výlet

Wellness centrum Patince

Wellness centrum PatinceTip na výlet

V jakémkoliv počasí vás rádo přivítá Wellness centrum Patince. V bazénech proudí minerální voda z termálního pramene s teplotou 30 °C a 36 °C, která příznivě ovlivňuje především pohybové ústrojí. Odpočívat zde budete moci ve velkém relaxačním bazénu, v klidovém bazénu a nechybí zde ani dětský bazén. Kromě toho vás tu čeká i saunový svět nebo masáže. Dámy jistě ocení požitek z kosmetických a lázeňských procedur. Zajímavostí je také římská lázeň** – posezené okolo pramene, které se nachází přímo na jezírku.

Otevírací doba:

 • NE–ČT: 9:00–21:00 hodin
 • PÁ–SO: 9:00–22:00 hodIn

Vstupné:

 • Bazénový svět:
  • Dospělí: 12 €–15 €/celodenní vstup
  • Děti a senioři: 9 €–11 €/celodenní vstup
 • Saunový svět:
  • Dospělí: 10 €–12 €/2 hodiny
  • Děti a senioři: 6 €–8 €/2 hodiny
Více informací
Termální koupaliště Patince
Termální koupaliště Patince
Komárno
Komárno
Termální koupaliště Komárno
Termální koupaliště Komárno