Hotel Hrabovo má naprosto ideální polohu pro poznávání Národního parku Velká Fatra i Nízkých Tater. Na dosah budete mít několik aquaparků (Bešeňová, AquaRelax), hradů, vodopádů nebo třeba klenot Slovenska - Vlkolínec (UNESCO). V zimě zase oceníte, že široké a dlouhé sjezdovky moderního lyžařského areálu Malinô Brdo leží přímo před hotelem. Těšte se také na snídaně či polopenzi. Pro děti je tu dětské hřiště.

O ubytování

Hotel Hrabovo nabízí ubytování v obklopení krásné přírody slovenského regionu Liptov a zároveň v blízkosti města Ružomberok.

Po četných turistických a cyklistických trasách se dostanete do spousty atraktivních výletních cílů. Udělejte si výlet na hrad Likava (4,8 km), k Lúčanskému vodopádu (15 km) nebo zdolejte vrcholy Čebrať (7 km), Sidorovo (5 km) a Rakytov (18 km). Necelých 5 km od hotelu láká k návštěvě památka UNESCO – malebná vesnička Vlkolínec se zachovanými historickými stavbami.

Během zimy si zalyžujete v nedalekém ski areálu Malinô Brdo, na jehož svahy vás dopraví lanovka s nástupní stanicí umístěnou jen pár metrů od hotelu. Za horkých letních dnů se osvěžte ve vodní nádrži Hrabovo (10 m).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. K pokoji náleží také balkon s krásným výhledem na Hrabovskou dolinu. K vybavení pokoje náleží WiFi připojení a televize.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s letní terasou a panoramatickým výhledem na vrcholy Čebrať a Choč si pochutnáte na tradiční slovenské i mezinárodní kuchyni. Každé ráno pobytu se posilníte při snídani ve formě bufetu. Během dne je pak možné objednávat pokrmy z jídelního lístku a večeře pro hotelové hosty mají bufetovou, nebo servírovanou podobu.

Kde budete relaxovat?

Za poplatek je možné zajistit využívání wellness v sesterském hotelu , který je vzdálen 1,5 km. Součástí wellness je zde bazén, sauny, vířivka, fitness a solárium.

Cestujete s dětmi?

Za nepříznivého počasí se malí hosté zabaví v dětském koutku.

Hotel Hrabovo

Hotel Hrabovo

Hrabovská cesta 1678/30 , Ružomberok
Slovenská republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Vzdálenost od jezera
0,2 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
17,8 km
Sjezdovka
4,6 km

Tipy na výlet

Národní park Veľká Fatra

Národní park Veľká FatraTip na výlet

Národní park Veľká Fatra se nachází v severozápadní části středního Slovenska a zabírá svoji rozlohou oblast Turca, Liptova a Banské Bystrice. Patří mezi slovenské nejrozsáhlejší parky. Nejvyšším vrcholem je Ostredok s nadmořskou výškou 1596 m.n.m. V roce 2002 byl park vyhlášený za chráněnou krajinnou oblast s rozlohou 26 132 ha.

K poznávání Velké Fatry je pro turisty vytvořená hustá síť značených turistických tras. Kromě turistických tras je v národním parku vybudovaných několik naučných stezek. Mezi nejznámější patří Naučná stezka hřebenem Velká Fatra nebo naučná stezka Gaderská dolina vedoucí k Blatnickému hradu. Krásným skvostem Velké Fatry je jediná zpřístupněná jeskyně - Harmanecká jeskyně a nejzachovalejší lidová kulturní památka na Slovensku zaznamenaná v UNESCO - Vlkolínec. Mezi nejnavštěvovanější lyžařská střediska patří Donovaly, Jasenská dolina, Malinô Brdô nebo Turecká.

Více informací
Národní park Nízké Tatry
Národní park Nízké Tatry
Ružomberok
Ružomberok
Aquapark Bešeňová
Aquapark Bešeňová