Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v srdci Nízkých Tater v Jasnej pod Chopkom v horské Chatě Koliesko. V rámci pobytu se můžete těšit na bohatou polopenzi plnou regionálních chutí i na bohaté možnosti výletů po okolí. Čeká vás také welcome drink, parkování u chaty je v ceně. K lanovce, která vás vyveze na Chopok, to budete mít pár kroků.

Ověřeno Travelkingem

“Na Chatu Koliesko se rád vracím, má nezaměnitelnou atmosféru a zajímavou historii. Je to rodinná chata, která se dědí z generace na generaci a v minulosti dokonce vyhořela. V zimě z ní můžete vyjít rovnou v lyžácích a v létě je skvělým výchozím bodem pro turistiku. Kuchařem je zde samotný pan majitel Kšiňan, který vaří opravdu skvěle. Na Koliesku jsem ochutnal nejlepší pečená žebra v životě. Společně s personálem vytváří pan majitel vřelou rodinnou atmosféru.”

Peter Kóša - Spolumajitel Travelkingu
Osobně ověřeno: Října 2021

O ubytování

Chatu Koliesko najdete v nadmořské výšce 1 235 m n. m. v Jasné pod Chopkem. Chata byla založena už v roce 1948 a po dobu svého fungování se díky vyhlášené restauraci stala pojmem mezi návštěvníky Nízkých Tater. Původně typicky horská chata je dnes oblíbeným rodinným penzionem, který se dále drží tradice původní chaty.

Chata Koliesko je ideálním výchozím bodem pro turisty i lyžaře. Na dosah máte spousty lanovek, vrchol Chopok, Dereše i Ďumbier. Za návštěvu stojí i Demänovská ledová jeskyně (7,5 km) a řada dalších míst. Na nejbližší sjezdovku to je opravdu pár kroků, protože je vzdálená pouhých 50 m.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze stylových pokojů, které jsou zařízené dřevěným nábytkem, televizí, a vlastní koupelnou se sprchou, nechybí ani WiFi připojení. Do některých pokojů je také možné umístit přistýlku pro děti.

Vybrat si můžete mezi dvoulůžkovým a třílůžkovým pokojem nebo apartmánem. Ten má navíc samostatný obývací pokoj s pohovkou a jídelním stolem, využít můžete také malou lednici, mikrovlnku nebo rychlovarnou konvici.

Na čem si pochutnáte?

V rámci polopenze - snídaně a večeře o dvou chodech, se můžete těšit na různé dobroty. Majitelé si totiž zakládají na tradici restaurace s domácí kuchyní, kterou dokresluje rodinná atmosféra horské chaty a nádherné dřevěné prvky. Nechybí ani krb a různé dekorace.

Chata Koliesko

Chata Koliesko

Demänovská Dolina 90 , Demänovská Dolina
Slovenská republika

+421 917 434 814

koliesko@lm.psg.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma