Památky UNESCO, divoká příroda a termální lázně - přesně toto je Slovenský ráj. Užijte si pobyt v centru Spišské Nové Vsi se snídaní formou bufetu, soláriem a neomezeným vstupem do fitness centra v Parkhotelu Centrum ***. Čeká vás také sleva na vstup do Thermalparku a zvýhodněná cena za 7. noc pobytu.

Ověřeno Travelkingem

“Hotel je doslova v centru, vyjdete z něj rovnou na hlavní ulici Spišské Nové Vsi, takže je perfektním výchozím bodem pro výlety především do Slovenského ráje, ale i do Vysokých Tater. Hotelový personál je vstřícný, příjemný a profesionální, pokoje jsou útulné a čisté a na snídaních jsme se vždycky dobře najedli.”

Lukáš Fecko - Vedoucí IT týmu
Osobně ověřeno: Června 2019

O ubytování

Parkhotel Centrum *** se nachází v centru Spišské Nové Vsi, na místě, které se může pyšnit hned dvěma unikáty - nejvyšší kostelní věží na Slovensku (87 metrů) a unikátním náměstím. Blízko budete mít jak místní ZOO Spišská Nová Ves (2 km), tak i NP Slovenský ráj (21 km). Přibližně 25 km od hotelu můžete navštívit skvělý aquapark Aquacity Poprad a za 20 minut dojedete autem k nádherné slovenské památce UNESCO, ke Spišskému hradu. A v zimě? Směle na SKI Mlynky (14 km)!

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortních pokojích, hotel má celkovou kapacitu 64 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem, telefonem, WiFi připojením a minibarem. Nechybí ani vlastní koupelna se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci se můžete těšit na tradiční speciality slovenské či mezinárodní kuchyně. Příjemné posezení si užijete i v hotelovém Legenda Pubu, Lobby baru, Fitness baru či v Kavárně Pasáž.

Kde budete relaxovat?

Parkhotel Centrum *** nabízí i pestré způsoby relaxace. Odpočiňte si při masáži, nebo navštivte solárium. Své služby nabízí kosmetický, kadeřnický či salón s manikúrou.

Něco navíc

Pokud vám bude během dovolené chybět sport a aktivní pohyb, navštivte hotelové fitness centrum.

Parkhotel Centrum ***

Parkhotel Centrum ***

Zimná 34 , Spíšská Nová Ves
Slovenská republika

+421 534 150 811

recepcia@parkhotelcentrum.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 7 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Slovenský ráj

Slovenský rájTip na výlet

Tato nádherná přírodní oblast si vysloužila díky své jedinečnosti pojmenování Národní park Slovenský ráj. Vydejte se po dřevěných a železným žebřících, soustavě lávek a více než 300 km značených tras skrze divoké lesy a podél řek až k vyhlídkám, z nichž budete mít Slovenský ráj jako na dlani. Mezi nejznámější turistické trasy patří Suchá Belá, Prielom Hornádu nebo výšlap na Tomašovský výhled, který vás okouzlí výhledem do celých Vysokých Tater i do hluboké rokliny. Pohodovou procházku si můžete ve Slovenském ráji užít v jakémkoli ročním období. V blízkosti obcí Spišské Tomášovce a Smižany se nachází Soví skála, pojmenována po svých častých ptačích návštěvnících. Ze skály se vám naskytne pěkná vyhlídka do okolí.

Více informací
Spišský hrad (UNESCO)
Spišský hrad (UNESCO)
Thermal Park Vrbov
Thermal Park Vrbov
Dobšinská ledová jeskyně
Dobšinská ledová jeskyně