Parkhotel Centrum ***

Parkhotel Centrum ***

Zimná 34, Spíšská Nová Ves
Slovenská republika

+421 534 150 811

recepcia@parkhotelcentrum.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 7 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km

O ubytování

Parkhotel Centrum *** se nachází v centru Spišské Nové Vsi, na místě, které se může pyšnit hned dvěma unikáty - nejvyšší kostelní věží na Slovensku (87 metrů) a unikátním náměstím. Blízko budete mít jak místní ZOO Spišská Nová Ves (2 km), tak i NP Slovenský ráj (21 km). Přibližně 25 km od hotelu můžete navštívit skvělý aquapark Aquacity Poprad a za 20 minut dojedete autem k nádherné slovenské památce UNESCO, ke Spišskému hradu. A v zimě? Směle na SKI Mlynky (14 km)!

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortních pokojích, hotel má celkovou kapacitu 64 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem, telefonem, WiFi připojením a minibarem. Nechybí ani vlastní koupelna se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci se můžete těšit na tradiční speciality slovenské či mezinárodní kuchyně. Příjemné posezení si užijete i v hotelovém Legenda Pubu, Lobby baru, Fitness baru či v Kavárně Pasáž.

Kde budete relaxovat?

Parkhotel Centrum *** nabízí i pestré způsoby relaxace. Odpočiňte si při masáži, nebo navštivte solárium. Své služby nabízí kosmetický, kadeřnický či salón s manikúrou.

Něco navíc

Pokud vám bude během dovolené chybět sport a aktivní pohyb, navštivte hotelové fitness centrum.

Ověřeno Travelkingem

“Hotel je doslova v centru, vyjdete z něj rovnou na hlavní ulici Spišské Nové Vsi, takže je perfektním výchozím bodem pro výlety především do Slovenského ráje, ale i do Vysokých Tater. Hotelový personál je vstřícný, příjemný a profesionální, pokoje jsou útulné a čisté a na snídaních jsme se vždycky dobře najedli.”

Lukáš Fecko - Vedoucí IT týmu
Osobně ověřeno: Červen 2019