Parádní letní pobyt na 3 nebo 6 dní v nadstandardním pokoji hotelu Sun*** pár kroků od pláže Slunečních jezer v Senci. Čeká Vás polopenze, neomezený vstup do bazénu a pohoda perfektní lokality.

Léto v NEJ prázdninové lokalitě Slovenska

Sluneční jezera u Sence (nedaleko Bratislavy i hranic s ČR) jsou nejoblíbenější a nejnavštěvovanější prázdninovou lokalitou na celém Slovensku. Stylový hotel Sun*** leží ze všech zdejších hotelů nejblíže travnaté pláži, která láká k letnímu relaxu u průzračné vody. Z pokoje zároveň budete mít výhled na třpytící se hladinu jezer.

Vedle neomezeného využití hotelového bazénu a lahodné polopenze můžete v hotelu také odpočívat ve wellness (vířivka, sauna).

Sluneční jezera s exkluzivním aquaparkem

Užijte si letní, slunečnou pohodu na plážích u pěti Slunečních jezer. Sluneční se jezerům neříká nadarmo - slunce tady totiž svítí celých 2200 hodin v roce. Na severní straně jezer najdete obrovský aquapark se 76-ti metrovým vnitřním tobogánem, 12-ti metrovým venkovním tobogánem Aquafun a nespočtem dalších, super aktivit.

Nedaleko hotelu se nachází unikátní Oáza sibiřských tygrů, muzeum včelařství, jezdecké centrum a za návštěvu stojí i město Senec nebo Bratislava. Na výlety v přírodě jsou ideální nedaleké Malé Karpaty.

Hotel Sun ****

Slnečné jazerá – sever, Senec
Slovenská republika

+421 220 201 020

info@hotelsun.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
5/5
Celkem 5 hodnocení