Prožijte krásný pobyt ve Slovenském ráji. Oblíbený Hotel Plejsy *** nabízí pobyt plný zážitků ve wellness s bazénem mořskou vodou, vířivkou a saunami. Těšte se také na výbornou polopenzi. Vaše děti se budou moci mimo jiné vyřádit i v dětském koutku.

O ubytování

Užijte si pohodový rodinný pobyt na Spiši a ubytujte se v Hotelu Plejsy ***, který leží jen 17 km dominanty oblasti - Spišského hradu. V okolí si užijete nádherné procházky přírodou, do Červených skal to budete mít jen 10 km, největší zdejší lákadlo je však Slovenský ráj, od vstupu do tohoto známého národního parku je hotel vzdálen jen 30 km. Pokud byste chtěli objevovat okolní města, krásné město Prešov se nachází od hotelu 38 km a najdete zde veškeré vyžití velkého města: nákupní centrum, sportoviště a další relaxační zařízení.

Kde budete spát?

Budete ubytováni v jednom ze 45 standardních pokojů, k dispozici je také 6 apartmánů a 7 rodinných pokojů. V každém pokoji se můžete těšit na satelitní televizi, WiFi připojení a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Některé standardní pokoje mají navíc balkon, ze kterého budete mít nádherný výhled do okolní krajiny.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si vychutnáte nejen krásný výhled na okolní přírodu, ale také poctivě připravené pokrmy. Těšit se můžete na tradiční slovenské speciality i na mezinárodní pochoutky. Kuchaři vám na vyžádání s radostí připraví i vegetariánskou či dietní stravu.

Slovenský ráj Tip na výlet

Vydejte se po dřevěných žebřících skrze divoké lesy a podél řek až k vyhlídkám, z nichž budete mít Slovenský ráj jako na dlani. Mezi nejznámější turistické trasy patří: Suchá Belá, Prielom Hornádu nebo výšlap na Tomašovský výhled, který vás okouzlí výhledem do celých Vysokých Tater. Pohodovou procházku si můžete ve Slovenském ráji užít v jakémkoli ročním období. V blízkosti obcí Spišské Tomášovce a Smižany se nachází Soví skála, pojmenována po svých častých ptačích návštěvnících. Ze skály se vám naskytne pěkná vyhlídka do okolí.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Nádherné wellness se postará o vaši pohodu - odpočívejte ve vnitřním bazénu, vířivce či ve 4 různých saunách (finská, parní, infra a bylinková). Na závěr relaxujte na lehátku v tepidáriu.

Cestujete s dětmi?

Nudit se zde nebudou ani děti. Zabaví se v bohatém dětském koutku plném hraček. Nejen děti se tu zabaví při X-boxu nebo Wii.

Něco navíc

Na sport nezapomínejte ani na dovolené - zahrát si zde můžete například bowling, stolní tenis, kulečník nebo air hockey. Pod širým nebem naleznete multifunkční hřiště přizpůsobené na tenis, basketbal, fotbal a dokonce i nohejbal. V těle vás potěší i půjčovna kol , v zimě půjčovna lyží.

Hotel Plejsy ***

Cintorínska 1173/3, Krompachy
Slovenská republika

+421 911 240 021

recepcia@hotelplejsy.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Zastávka
1,5 km
Aquapark
54 km
Sjezdovka
50 m