• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Plejsy *** kousek od národního parku

Užijte si pohodový rodinný pobyt v oblasti Slovenského ráje a ubytujte se v Hotelu Plejsy ***, který leží jen 30 km od vstupu do tohoto známého národního parku. Pohádková krajina se svojí rozmanitou přírodou vám zaručí krásnou dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.

Ubytování nabízí hotel ve standardních pokojích, v rodinném pokoji nebo v apartmánu. V každém pokoji se můžete těšit na TV/SAT, internetové připojení a vlastní sociální zařízení s toaletou a sprchovým koutem. Některé standardní pokoje mají navíc také balkón, ze kterého budete mít nádherný výhled do okolní krajiny.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Peter K.)

Izbička super, čistá a útulná. Raňajky a večere tiež v pohode. Dalo sa vybrať. Na recepcii vždy príjemný prístup personálu. Vo wellness by sme prijali trochu teplejšie priestory ale inak nemáme nič, čo by sme vytkli. Zlatý štandard.

Vynikající (Jan Krysa K.)

Byli jsme velmi spokojeni, hotel je krásný, jídlo výborné a wellness špičkový (bohužel však končil trochu dřív než jsme předpokládali). Největší dík patří ale personálu, který je vlídný, usměvavý a přátelský.

Vynikající (Katarína P.)

Strava super, vynikajúci kuchár, pestrá strava, personál príjemný. Wellness maličký, ale nám to sračilo, akurát všetky sauny išli iba dva razy, okolie prekrásne