Pořádně si protřete oči - na tomto pobytu se nebudete moci dosytosti vynadívat. Při ubytování v Penzionu Biela Voda ve Velké Lomnici si užijete kromě okouzlujících výhledů na blízké Vysoké Tatry a krásnou přírodu i večerní promítání vašich oblíbených filmů. Penzion Biela Voda vám totiž kromě ubytování v útulných pokojích a skvělých snídaní nabízí i návštěvu soukromého kina či zábavu ve společenské místnosti plné her přímo v penzionu.

Lomnický štít Tip na výlet

Vydejte se s rodinou na výlet na druhý nejvyšší štít Vysokých Tater - Lomnický štít. Dopravte se nad mraky moderní lanovkou a prožijte neopakovatelné výhledy na okolní štíty nejmenších velehor světa. Garantujeme vám zážitek, na který nezapomenete.

Odpočinek v komfortních pokojích i v soukromém kinosále

Penzion Biela voda může kromě skvělé lokality a množství sportovních i kulturních atrakcí v okolí nabídnout mnohé. Turisty je obzvláště vyhledáván pro ubytování v útulných a vždy upravených pokojích se dvěma až třemi lůžky, vlastní ledničkou, rychlovarnou konvicí i TV. Ke každému pokoji patří vlastní koupelna se sprchou.

Dříve, než ráno vyrazíte po nejbližším turistickém chodníčku až k vrcholům Vysokých Tater, posilněte se snídaní podávanými formou bufetu. Ochotný a příjemný personál pro vás připraví výběr z místních produktů jako jsou jogurty, masové nářezy, párky, sýry nebo čerstvé pečivo. Chybět vám nebude ani zelenina a ovoce či teplé čaje a káva.

Po návratu z turistiky si dopřejte poslední pohled na majestátní Vysoké Tatry a potom zhasněte. V úplné tmě si budete moci vychutnat svůj oblíbený film promítaný v soukromém kině přímo v penzionu. Skvělou zábavu si užijete i ve společenské místnosti, kde vás čeká kulečník, šipky, stolní tenis i stolní fotbal - završte tak skvělý pobyt například turnajem s přáteli.

Prohlédněte si Vysoké Tatry, termály i královské město

Velká Lomnica je perfektním výchozím bodem pro všechny, kteří přišli do Tater za aktivní dovolenou v horách i za bohatstvím kulturních památek v okolí. V Tatranské Lomnici můžete nasednout na lanovku vedoucí na Lomnický štít, která vás vyveze přes Skalnaté pleso až na nejvyšší osídlené místo na Slovensku. Z vrcholu druhé největší hory Slovenska si užijete nezapomenutelný výhled na majestátní hory včetně Kriváně, Gerlachu, Belianských Tater i Nízkých Tater.

Po výletech v horách si odpočiňte v blízkém aquaparku s léčivou vodou Thermal Park Vrbov (8 km) či v AquaCity Poprad (8,4 km). Nebo dejte přednost návštěvě královského města Kežmarok (7 km) bohatého na historické a kulturní památky jako jsou pozdně gotický Kežmarský zámek či Muzeum v Kežmarku - Muzeum bytové kultury.

Penzión Biela Voda

Dubová 1374/1, Veľká Lomnica
Slovenská republika

+421 908 162 696

robertraffaj@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 4 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
8,5 km
Zastávka
1 km
Aquapark
8,5 km
Sjezdovka
10,7 km

Tipy na výlet

AquaCity Poprad

Celkem 13 bazénů a 350 vodních atrakcí, to je nabídka populárního AquaCity. Vyrazte se zrelaxovat, v tomto areálu si jistě přijdete na své. Aquapark disponuje 3 vnějšími termální bazény, vnitřními relaxační bazény, ve kterých se po večerech koná laser show, dále zde najdete luxusní bazény Blue Diamond s nápojovými bary i bazén pro děti plný atrakcí. AquaCity se navíc může pochlubit i jedním velice působivým "nej" - má největší dvoupodlažní wellness centrum na celém Slovensku. Sauny, vířivky, ledovou jeskyny, masáže, procedury i párty místnosti s vodními postelemi, to vše nabízí svým návštěvníkům.

Thermal Park Vrbov

Celoročně otevřené koupaliště nabízí deset bazénů, z toho čtyři jsou dětské. Teplota vody v bazénech se pohybuje od 26 °C do 38 °C. Místní termální voda má blahodárné účinky na pohybové a nervové ústrojí, dýchací a kardiovaskulární systém.

Tatranský národní park

Užijte si odpočinek i aktivní dovolenou v nejstarším národním parku na Slovensku. Čeká vás zde celkem 600 km turistických stezek a 16 značených a udržovaných cyklistických tras. Tento park tvoří nejvyšší slovenské vrcholy v čele Gerlachovským štítem (2 655 m n. m.) a plynule navazuje na menší Tatrzański Park Narodowy na polské straně. Oblast je významná pro svoji rozmanitou faunu a flóru. Těšit se můžete na vysoké horské štíty, masivní horské hřebeny i údolí s jezery, které jsou v teplých měsících plné nádherně kvetoucích rostlin.