Pořádně si protřete oči - na tomto pobytu se nebudete moci dosytosti vynadívat. Při ubytování v Penzionu Biela Voda ve Velké Lomnici si užijete kromě okouzlujících výhledů na blízké Vysoké Tatry a krásnou přírodu i večerní promítání vašich oblíbených filmů. Penzion Biela Voda vám totiž kromě ubytování v útulných pokojích a skvělých snídaní nabízí i návštěvu soukromého kina či zábavu ve společenské místnosti plné her přímo v penzionu.

Odpočinek v komfortních pokojích i v soukromém kinosále

Penzion Biela voda může kromě skvělé lokality a množství sportovních i kulturních atrakcí v okolí nabídnout mnohé. Turisty je obzvláště vyhledáván pro ubytování v útulných a vždy upravených pokojích se dvěma až třemi lůžky, vlastní ledničkou, rychlovarnou konvicí i TV. Ke každému pokoji patří vlastní koupelna se sprchou.

Dříve, než ráno vyrazíte po nejbližším turistickém chodníčku až k vrcholům Vysokých Tater, posilněte se snídaní podávanými formou bufetu. Ochotný a příjemný personál pro vás připraví výběr z místních produktů jako jsou jogurty, masové nářezy, párky, sýry nebo čerstvé pečivo. Chybět vám nebude ani zelenina a ovoce či teplé čaje a káva.

Po návratu z turistiky si dopřejte poslední pohled na majestátní Vysoké Tatry a potom zhasněte. V úplné tmě si budete moci vychutnat svůj oblíbený film promítaný v soukromém kině přímo v penzionu. Skvělou zábavu si užijete i ve společenské místnosti, kde vás čeká kulečník, šipky, stolní tenis i stolní fotbal - završte tak skvělý pobyt například turnajem s přáteli.

Pořádně se rozhlédněte po velehorách i skiareálech

Velká Lomnica je perfektním výchozím bodem pro všechny, kteří přišli do Tater za aktivní dovolenou v horách i za bohatstvím kulturních památek v okolí. Nejbližší lyžařské středisko Tatranská Lomnica (10 km) nabízí pestrou škálu sjezdovek různých délek i obtížností. V Tatranské Lomnici také můžete nasednout na lanovku vedoucí na Lomnický štít, která vás vyveze přes Skalnaté pleso až na nejvyšší osídlené místo na Slovensku. Z vrcholu druhé největší hory Slovenska si užijete nezapomenutelný výhled na majestátní hory včetně Kriváně, Gerlachu, Belianských Tater i Nízkých Tater.

Po výletech v horách si odpočiňte v blízkém aquaparku s léčivou vodou Thermal Park Vrbov (8 km) či v AquaCity Poprad (8,4 km). Nebo dejte přednost návštěvě královského města Kežmarok (7 km) bohatého na historické a kulturní památky jako jsou pozdně gotický Kežmarský zámek či Muzeum v Kežmarku - Muzeum bytové kultury.

Tipy na výlet

Ski areál Tatranská Lomnica

Ski areál je doslova rájem pro všechny lyžaře. I ty nejnáročnější z vás uspokojí nejvýše položená a nejstrmější sjezdovka z Lomnického Sedla s převýšením 1 300 m. Sníh je zde garantován po celých 5 měsíců, zároveň si užijete moderní sedačkové a kabinkové lanovky. A až vás unaví lyžování, odpočiňte si na vyhlídkové věži na Skalnatém Plese, je z ní dech beroucí výhled. Pro ty nejmenší je tu pak 6 km lehkých tras, rodiče ocení i vnitřní funpark Kamzíkovo na Skalnatém plese, který poskytuje babysitting.

Ski areál Štrbské Pleso

Nejvýše položená tatranská osada Štrbské Pleso nabízí 9 km lehkých a středně těžkých sjezdových tratí vhodných pro začátečníky, středně pokročilé lyžaře a rodiny s dětmi. Zalyžovat si můžete na pěti červených a jedné modré sjezdovce. Připravte se na skvělý zimní zážitek, Pleso láká návštěvníky vynikajícími lyžařskými podmínkami. Najdete zde tratě na slalom, sjezd i tratě pro běžky v délce až 32,5 km.

Nenechejte si ujít adrenalin v podobě snowparku nebo večerního lyžování. Samozřejmostí je servis jako půjčovna lyží, snowboardů a lyžařských škol.

Lomnický štít

Vydejte se s rodinou na výlet na druhý nejvyšší štít Vysokých Tater - Lomnický štít. Dopravte se nad mraky moderní lanovkou a prožijte neopakovatelné výhledy na okolní štíty nejmenších velehor světa. Garantujeme vám zážitek, na který nezapomenete.

Penzión Biela Voda

Dubová 1374/1, Veľká Lomnica
Slovenská republika

+421 908 162 696

robertraffaj@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 4 €/noc
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno