Dovolená v lázeňském městečku Velký Meder ve Vile Azur pouhých 600 m od termálních lázní Thermal Corvinus do kterých máte slevu 10 %. Těšte se také na snídani formou bufetu, láhev maďarského vína a hodinový pronájem tenisového kurtu.

O ubytování

Vila Azur se nachází v lázních Veľký Meder pouze 600 m od známého termálního koupaliště Thermal Corvinus. Díky nádherné přírodě a příjemnému klima je tato oblast ideální pro výlety pěšky i na kole. Objevte krásy přírodních rezervací Klátovské rameno (25 km) a Číčovské mrtvé rameno (12 km). Cykloturisté se zde mohou napojit na známou trasu Dunaj, která vede až z Německa. Do maďarského lázeňského města Györ je to jen 19 km. V Györu na vás čekají termální lázně, mnoho historických i přírodních památek a restaurace s vyhlášenými maďarskými specialitami.

Kde budete spát?

Vila Azur nabízí několik typů ubytování. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchou, televizí a ledničkou. 5 ze 13 pokojů je vybaveno i vlastní kuchyňkou (k dispozici je rychlovarná konvice, mikrovlnka, talíře, skleničky, příbory) a 3 jsou bezbariérové.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na bufetové snídani.

Thermal Corvinus Tip na výlet

Hlavním lákadlem Velkého Mederu je termální komplex Thermal Corvinus, který nabízí 8 bazénů s termální léčivou vodou. Ideální je jak pro rodiny s dětmi, tak třeba i pro seniory.

Ve všech 8 bazénech je termální voda s teplotou 26 - 38 °C, která má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, páteř, svalstvo a má regenerační účinky na lidský organismus. Vstupné pro dospělou osobu vyjde na 8,50 €/den a pro dítě do 15 let 5,50 €/den.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je k dispozici zahrada a dětské hřiště.

Penzion Vila Azur (CZ)

Kurtaserská ul. 239/89, Veľký Meder
Slovenská republika

+421 948 185 001

info@3333.sk

Check In
11:00 - 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček (malá rasa) za poplatek 4 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
0,6 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
0,6 km