Pro dokonalou relaxaci nemusíte jezdit až k Mrtvému moři. Ještě trvalejší regenerační účinky má totiž léčivá voda ve slovenské Podhájské. Vyberte si svůj ideální pobyt v Penzionu Alfa a užijte si 20 - 40% slevu do lázní i 10% slevu na stravu.

Římské lázně v Podhájské Tip na výlet

Léčivou vodu slovenského "Mrtvého moře" si ještě lépe vychutnáte ve stylových Římských lázních. I zde najdete termální vodu (33 - 38 °C) a ideální místa na relaxaci jako velký sedací bazén, vířivku a sauny. Nechybí Kleopatřina koupel, koupele ve vanách a masáže. Dopřejte odpočinek celému tělu - zdejší voda je prospěšná pro dýchací cesty, pohybový aparát i kůži.

Dovolená v penzionu u termálů

Penzion Alfa leží přímo v centru Podhájské a ke známému termálnímu koupališti dojdete za 10 minut. V každém studiu je pro hosty k dispozici TV, kuchyňský kout se základním vybavením a ledničkou, samozřejmostí je také vlastní koupelna se sprchou. Díky ubytování ve studiích budete mít dostatek klidu a pořádně si tak během své dovolené odpočinete.

Ubytujte se v Penzionu Alfa přímo v Podhájské a léčivou vodu termálních lázní si užijete opravdu naplno. Můžete si zde také dopřát relax v jedinečných Římských lázních, kde na vás čeká Kleopatřina koupel, jakuza či bylinková a solná sauna. Kromě známé finské sauny určitě navštivte i netradiční slovenskou saunu.

Penzion Alfa

Belecká 72, Podhájska
Slovenská republika

+421 903 381 689

tvrdon@podhajska.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 4 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0 m
Vzdálenost od lázní
1,7 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,7 km

Tipy na výlet

Termální koupaliště Podhájská

Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde několik bazénů s termální vodou - sedací, ochlazovací i dětský bazén. Dále také tobogány, sportovní hřiště a spoustu atrakcí. Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. V tomto areálu najdete také Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

Wellness Patince

Wellness Patince leží uprostřed areálu termálního koupaliště Patince. Těšit se můžete třeba na krytý bazénový svět, kde najdete mimo jiné i zážitkový bazén. Teplota léčivé termální vody v bazénech se pohybuje mezi 30 a 36 °C. Na výběr zde budete mít spoustu atrakcí, například hydromasáže, masážní vodní děla, masážní vodní postele, vodní jeskyni, vířivku nebo několik druhů saun – od finské, přes parní až po bylinkovou. Dopřát si lze i nejrůznější procedury. Ať už dáváte přednost masážím, zábalům, koupelím nebo třeba kosmetickým službám.

Lázně Dudince

Slovenské lázně Dudince jsou ideálním místem pro klidnou zdravotní dovolenou. Podstoupit tu můžete hned několik léčebných procedur, jako jsou například minerální koupele, elektroléčby, vodoléčby, masáže, zábaly, baňkování, jóga a desítky dalších aktivit. Voda v lázních Dudince má více jak 28 °C a obsahuje 6 blahodárně působících minerálů. Léčí současně onemocnění pohybovaného aparátu a srdečně-cévního systému. Vodu podobného složení najdete už jen ve francouzském Vichy. Zajímavostí je 32 dochovaných kamenných římských bazénů.