Pro dokonalou relaxaci nemusíte jezdit až k Mrtvému moři. Ještě trvalejší regenerační účinky má totiž léčivá voda ve slovenské Podhájské. Vyberte si svůj ideální pobyt v Penzionu Alfa a užijte si 20 - 40% slevu do lázní i 10% slevu na stravu.

Termální koupaliště Podhájská Tip na výlet

Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde několik bazénů s termální vodou - sedací, ochlazovací i dětský bazén. Dále také tobogány, sportovní hřiště a spoustu atrakcí. Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. V tomto areálu najdete také Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

Více informací

Dovolená v penzionu u termálů

Penzion Alfa leží přímo v centru Podhájské a ke známému termálnímu koupališti dojdete za 10 minut. V každém studiu je pro hosty k dispozici TV, kuchyňský kout se základním vybavením a ledničkou, samozřejmostí je také vlastní koupelna se sprchou. Díky ubytování ve studiích budete mít dostatek klidu a pořádně si tak během své dovolené odpočinete.

Ubytujte se v Penzionu Alfa přímo v Podhájské a léčivou vodu termálních lázní si užijete opravdu naplno. Můžete si zde také dopřát relax v jedinečných Římských lázních, kde na vás čeká Kleopatřina koupel, jakuza či bylinková a solná sauna. Kromě známé finské sauny určitě navštivte i netradiční slovenskou saunu.

Penzion Alfa

Belecká 72, Podhájska
Slovenská republika

+421 903 381 689

tvrdon@podhajska.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 4 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
1,7 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,7 km