Užijte si dovolenou u slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. Ubytováni budete v jednom ze čtyř penzionů blízko termálního koupaliště podle vašeho výběru. V ceně jsou také snídaně a sleva na vstup do Římských lázní.

Termální koupaliště Podhájská Tip na výlet

Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde několik bazénů s termální vodou - sedací, ochlazovací i dětský bazén. Dále také tobogány, sportovní hřiště a spoustu atrakcí. Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. V tomto areálu najdete také Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

Více informací

Komfortní ubytování hned u termálního koupaliště

Penzion Quatro I. dělí od koupaliště 500 m. Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny minibarem, WiFi připojením a televizí i s českými stanicemi. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení. Pokud se vám ale například v letním vedru nebude chtít vůbec hýbat, nezoufejte - přímo u Penzionu Quatro se rozprostírá venkovní bazén s terasou a lehátky a najdete zde i altán s grilem.

Penziony Quatro II. a III. leží ve vzdálenosti 300 metrů od termálního koupaliště v Podhájské. Ani zde vám v pohodlných pokojích nebude chybět minibar, WiFi připojení nebo televize a samostatná koupelna.

Nový penzion Quatro IV. vzdálený jen 250 metrů od termálního koupaliště se nachází v tichém prostředí pod lesem u vinic. V pokoji budete mít navíc rychlovarnou konvici a balkon ve formě terasy.

V penzionech Quatro vás každé ráno pohostí vydatnou snídaní servírovanou formou bufetu.

Penzión Quatro

Podhájska 894, Podhájska
Slovenská republika

+421 907 884 866

penzionquatro@gmail.com

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po dohodě s penzionem
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Dětské hřiště
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0 m
Vzdálenost od lázní
500 m
Zastávka
880 m
Aquapark
500 m

Tipy na výlet

Římské lázně v Podhájské

Léčivou vodu slovenského "Mrtvého moře" si ještě lépe vychutnáte ve stylových Římských lázních. I zde najdete termální vodu (33 - 38 °C) a ideální místa na relaxaci jako velký sedací bazén, vířivku a sauny. Nechybí Kleopatřina koupel, koupele ve vanách a masáže. Dopřejte odpočinek celému tělu - zdejší voda je prospěšná pro dýchací cesty, pohybový aparát i kůži.

Komárno

Komárno je nejen nejjižnějším, ale i nejníže položeným místem na Slovensku. Od svého maďarského protějšku ho dělí jenom řeka Dunaj. Do maďarského města Komárom se dostanete tedy jen přejetím alžbětinského mostu, který tato dvě města spojuje. Komárno je díky své poloze a klimatu ideálním místem na letní dovolenou, což dokazuje i velký počet rekreačních středisek ve městě i v jeho blízkém okolí. Při návštěvě nezapomeňte na známé Nádvoří Evropy a starou nedobytnou Komárňanskou pevnost.

Nádvoří Evropy

Nevšední zážitek vás čeká ve městě Komárno na Nádvoří Evropy. Na tomto unikátním místě můžete vidět vedle sebe prvky typické architektury zemí Evropy. Můžete si tak lehce porovnat, jak to vypadá ve Walesu, Vatikánu, Irsku, Itálii, Transylvánii, na Islandu či v Grónsku. Po této prohlídce si můžete odpočinout na lavičkách u fontány nazvané Milénium. Za zmínku stojí i sochy patronů Evropy např. Marie Terezie, Matyáše Korvína, Panny Marie a jiných, které dotvářejí atmosféru nádvoří.