Získejte svou dávnou sílu a odpočiňte si tak, jako nikdy předtím. Termální voda v Podhájské je pro své blahodárné účinky přirovnávána k světoznámé vodě z Mrtvého moře. Příznivé účinky má na dýchací cesty, kůži i pohybový aparát, pomáhá také s léčbou cévních onemocnění či s doléčováním zlomenin. Ideální pobyt v Penzionu Alfa si užijete ještě více díky slevě 20 - 40 % do lázní a 10% slevě na stravu.

O ubytování

Penzion Alfa leží přímo v centru Podhájské a ke známému termálnímu koupališti dojdete za 10 minut. Kromě relaxu v termální léčivé vodě objevujte krásy okolí, například miniskanzen s fontánou (850 m), zříceninu Mariánska Čeľaď (4,2 km), popřípadě navštivte cca 30 km vzdálenou Levici se všemi jejími krásami.

Kde budete spát?

V každém studiu je pro hosty k dispozici TV, kuchyňský kout se základním vybavením a ledničkou, samozřejmostí je také vlastní koupelna se sprchou. Díky ubytování ve studiích budete mít dostatek klidu a pořádně si tak během své dovolené odpočinete.

Kde budete relaxovat?

Ubytujte se v Penzionu Alfa přímo v Podhájské a léčivou vodu termálních lázní si užijete opravdu naplno. Můžete si zde také dopřát relax v jedinečných Římských lázních, kde na vás čeká Kleopatřina koupel, jakuza či bylinková a solná sauna. Kromě známé finské sauny určitě navštivte i netradiční slovenskou saunu.

Penzion Alfa

Belecká 72, Podhájska
Slovenská republika

+421 903 381 689

tvrdon@podhajska.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 4 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1,7 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,7 km