Odpočinek uprostřed přírody na Liptově si užijete v Penzionu pod Vlkolíncom blízko Skanzenu Vlkolínec. Ubytujete se v pokoji, apartmánu nebo samostatném domku až pro 9 osob. V ceně máte snídaně, úschovnu kol i využití hřiště. V okolí se rozprostírají turistické trasy, cyklostezky, hory i aquaparky.

Skanzen Vlkolínec Tip na výlet

Vesnička zasazená do krásného prostředí, která byla zapsána na seznam UNESCO a stále překypuje životem. Tato "živá obec" s historickými stavbami leží v jihovýchodním výběžku Národního parku Veľká Fatra. Vzácnými stavbami obce Vlkolínec jsou dvoupodlažní srubová zvonice z roku 1770, studna z roku 1860 s hloubkou 13 m a barokně-klasicistický kamenný římskokatolický kostel Navštívení Panny Marie z roku 1875. V obci je také Rolnický dům s expozicí původního bydlení a předměty z domácnosti.

Více informací

Ubytování pro dva i celou partu

Vydejte se za oddychem do krásné přírody v lokalitě Biely Potok jen 4 km od Skanzenu Vlkolínec, živé obce zapsané na seznam UNESCO. Čeká vás Penzion pod Vlkolíncom a jeho milý personál.

Možnosti ubytování jsou různorodé:

  • Dvoulůžkový pokoj se standardním nábytkem, TV a koupelnou se sprchovým koutem a WC.
  • Apartmán až pro tři osoby, kde najdete také obývací část a vybavenou kuchyňku včetně sporáku a lednice.
  • Rekreační domek až pro 9 osob, kde jsou k dispozici tři pokoje, dvě koupelny s WC, kuchyně a společenská místnost s krbem.

Na snídani si budete moct každý den vybrat z klasických snídaňových jídel, jako jsou míchaná vejce, ham and eggs, obložený talíř apod.

V areálu penzionu je k dispozici sportovní hřiště i dětský koutek pro malé nezbedy.

Aktivní dovolená na Liptově

Pobyt se obzvlášť hodí pro milovníky turistiky a cyklistiky. Turistické trasy vedou hned u penzionu a dostanou vás do Vlkolínce, na Malinô Brdo a další zajímavá místa Velké Fatry.

Vyrazte sem také na rodinnou dovolenou, jeden den věnujte turistice a na další si naplánujte navštěvu Aquaparku Bešeňová či Aqua-Vital Parku Lúčky a nezapomeňte se zastavit u Lúčanského vodopádu.

Penzion pod Vlkolíncom

Do uhliska 7550/3, Ružomberok - Biely Potok
Slovenská republika

+421 908 522 240

ubytovaniepodvlkolincom@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
24 km
Sjezdovka
21,5 km

Tipy na výlet