Odpočinek uprostřed přírody na Liptově si užijete v Penzionu pod Vlkolíncom blízko Skanzenu Vlkolínec. Ubytujete se v pokoji, apartmánu nebo samostatném domku až pro 9 osob. V ceně máte snídaně, úschovnu kol i využití hřiště. V okolí se rozprostírají turistické trasy, cyklostezky, hory i aquaparky.

Ubytování pro dva i celou partu

Vydejte se za oddychem do krásné přírody v lokalitě Biely Potok jen 4 km od Skanzenu Vlkolínec, živé obce zapsané na seznam UNESCO. Čeká vás Penzion pod Vlkolíncom a jeho milý personál.

Možnosti ubytování jsou různorodé:

  • Dvoulůžkový pokoj se standardním nábytkem, TV a koupelnou se sprchovým koutem a WC.
  • Apartmán až pro tři osoby, kde najdete také obývací část a vybavenou kuchyňku včetně sporáku a lednice.
  • Rekreační domek až pro 9 osob, kde jsou k dispozici tři pokoje, dvě koupelny s WC, kuchyně a společenská místnost s krbem.

Na snídani si budete moct každý den vybrat z klasických snídaňových jídel, jako jsou míchaná vejce, ham and eggs, obložený talíř apod.

V areálu penzionu je k dispozici sportovní hřiště i dětský koutek pro malé nezbedy.

Aktivní dovolená na Liptově

Pobyt se obzvlášť hodí pro milovníky turistiky a cyklistiky. Turistické trasy vedou hned u penzionu a dostanou vás do Vlkolínce, na Malinô Brdo a další zajímavá místa Velké Fatry.

Vyrazte sem také na rodinnou dovolenou, jeden den věnujte turistice a na další si naplánujte navštěvu Aquaparku Bešeňová či Aqua-Vital Parku Lúčky a nezapomeňte se zastavit u Lúčanského vodopádu.

Tipy na výlet

Skanzen Vlkolínec

Vesnička zasazená do krásného prostředí, která byla zapsána na seznam UNESCO a stále překypuje životem. Tato "živá obec" s historickými stavbami leží v jihovýchodním výběžku Národního parku Veľká Fatra. Vzácnými stavbami obce Vlkolínec jsou dvoupodlažní srubová zvonice z roku 1770, studna z roku 1860 s hloubkou 13 m a barokně-klasicistický kamenný římskokatolický kostel Navštívení Panny Marie z roku 1875. V obci je také Rolnický dům s expozicí původního bydlení a předměty z domácnosti.

Park Snow Donovaly

Krásné upravené středisko se těší výborné pověsti a je vhodné zvláště pro rodiny s dětmi. Nacházejí se zde převážně modré sjezdovky vhodné pro začátečníky, zadovádět si ale můžete i na červených a jedné černé. V Donovalech se lyžuje denně od 8:30 do 16:00 hodin, poté začíná večerní lyžování. Pokud jste ho ještě nezkoušeli, rozhodně doporučujeme jej zažít. Samozřejmostí jsou moderní vleky, 4 běžecké tratě i rozlehlý fun park pro děti. A pokud preferujete zážitkovou jízdu plnou překážek, vytáhněte snowboard a zamiřte do Riders Parku.

Ski Jasná Nízké Tatry

Jasná Nízké Tatry, to je nádherné prostředí, ve kterém si každý lyžař bude připadat jako v pohádce. Největší lyžařská aréna na Slovensku nabízí lyžování na severní i jižní straně Chopku, a to od prosince až do konce dubna. Středisko disponuje 49 km perfektně upravených sjezdovek, ze kterých si vybere každý - ať už vyrážíte na dovolenou se svými dětmi, nebo si chcete dopřát pořádnou adrenalinovou profi jízdu, Jasná vám svou nabídkou vyjde vstříc.

Penzion pod Vlkolíncom

Do uhliska 7550/3, Ružomberok - Biely Potok
Slovenská republika

+421 908 522 240

ubytovaniepodvlkolincom@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno