Ubytování na Oravě s vynikající domácí kuchyní

Vydejte se do rodinného Penzionu Zelený Dom a užijte si přírodu v malebné oblasti Oravy, kterou si zamiluje každý návštěvník. Těšte se na příjemnou atmosféru v obci Vitanová, která je vzdálena jen 7 km od města Trstená a 7 km od aquaparku Oravice, který vám určitě přijde vhod. V blízkosti jsou také místa ideální pro turisty a výletníky, ale také skiareály pro lyžaře.

Ubytováni budete v jednom ze dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, varnou konvicí, satelitní televizí a rádiem. V restauraci penzionu se můžete těšit na chutnou a vydatnou stravu.

Potřebujete se zrelaxovat? Tak to přijde vhod malé wellness centrum se solnou jeskyní, saunou a fitness centrem. K dispozici je také bazén.

Tipy na výlet

Aquapark Maender - Oravice

Po celodenní turistice či lyžování se můžete prohřát v aquaparku blízko slovensko-polských hranic v osadě Oravice. Najdete zde nečekaně horkou termální vodu teplou až 58 °C, která musí být před napuštěním do bazénů ochlazována. Zachovává si však své léčivé vlastnosti, a tak má koupel v aquaparku příznivé účinky na celé tělo i psychiku člověka. Relaxujte ve vnitřním a venkovním bazénu, v saunách nebo si zadovádějte v bazénu s mořskými vlnami či tobogány. Aquapark je otevřený celoročně a zimní koupání uprostřed zasněžených Tater je díky němu neopakovatelným zážitkem.

Lyžařský areál Ski Vitanová

Skiareál Vitanová 25 km od Zakopaného slibuje skvělé lyžování na třech sjezdovkách různých náročností a žádné čekání v řadách díky dvěma vlekům a jedné čtyřsedačkové lanovce. Bezplatné parkoviště pod severním svahem Západních Tater má kapacitu 500 parkovacích míst. Ski Vitanová nabízí také špičkový servis a půjčovnu lyžařských a snowboardových potřeb. Návštěvníci mohou sebe nebo své děti přihlásit i do lyžařské a snowboardové školy Ski Vitanová v krásné přírodě Oravy a Západních Tater.

Termály Chochołowskie

Chcete si dokonale odpočinout? Pak se vydejte do komplexu Chochołowských termálních lázní, kde na vás čekají vyhřáté bazény s relaxačními prvky, rozmanité atrakce pro děti i saunový svět a mnoho léčebných procedur. Využijte tak léčebných účinků místní vody a relaxujte naplno.

Penzión Zelený Dom

Vitanová 319, Vitanová
Slovenská republika

00421 43 53 94 353

zelenydom@orava.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček (malá rasa) za poplatek 3 €/noc
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,51/5
Celkem 45 hodnocení