Zažijte perfektní dovolenou v proslulém lázeňském městě Turčianské Teplice. Těšit se můžete na polopenzi, profesionální uvolňující masáž, vstup do galerie a Spa & Aquaparku Turčianské Teplice. Navíc vyzkoušíte moderní kolagenovou proceduru.

Těšte se na odpočinek a procedury

Pokud potřebujete vydatnou dávku relaxace, uvítáte uvolňující masáž a kolagenovou procedúru. Jestliže si přejete ještě více hýčkání, určitě vás potěší masážní křeslo, solárium a vstup do vyhlášeného Spa & Aquapark Turčianské Teplice.

Oblíbené lázně Turčianské Teplice s bohatou tradicí

Nejvyhledávanější atrakcí města jsou lázně Spa & Aquapark s léčivou minerální vodou o teplotě 43 - 46 °C, která je ideální pro léčbu pohybového aparátu. V areálu najdete bazény, které stojí přímo na minerálních zřídlech.

Celodenní vstupné zakoupíte za 17,90 €/osoba.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Mária Rejňáková R.)

Bolo super! Pobyt splnil moje očakávania a všetko čo bolo sľúbene sme dostali. Určite sa tam vrátime.

Vynikající (otto ryška R.)

Byli jsme spokojeni. Vše podle nabídky hotelu, masáž velmi příjemná, ochotná recepce.

Vynikající (Alena B.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, všetko zodpovedalo našim očakávaniam, poskytnuté služby boli na vysokej úrovni.

Vynikající (Vladimír J.)

Ubytovanie veľmi slušne, strava a procedúry nám vyhovovali. Jediná škvrna na celom pobyte bola prístupová cesta z Martina do Turčianskych Teplic, čo však Vsak je mimo kompetencie hotela i zlavoveho portálu.

Vynikající (Ludmila K.)

Vše v pořádku, spokojenost. Měli by ale občas změnit menu, protože jsme tam byly 2 krát a pokaždé bylo stejné menu.

Skvělé (Ivana ?.)

Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu, strava se velmi zlepšila, hotel je vzdálen pár minut od termálního koupaliště. Personál hotelu byl příjemný.

Vynikající (alena M.)

Pobyt velice pěkný, milí personál, ochotný. Blízko do termálů. Určitě se rádi vrátíme.

Skvělé (Miroslav S.)

V hoteli Rezident sme boli po prvýkrát. Podľa niektorých recenzií z internetu sme pred príchodom mali zmiešané pocity, čo sa však hneď zmenilo po príchode. Milí personál hotela, počnúc recepciou až po kuchyňu. Strava prijateľná. Treba brať do úvahy aj to, že ešte stále prebieha v hoteli rekonštrukcia....výmena dverí a kobercov, čo však nijak nenarušuje pobyt. Bolo fajn, hneď na hoteli sme si zarezervovali ďaľší pobyt začiatkom roku 2015. Doporučujem.

Vynikající (Vitaly E.)

Maximálně spokojeni, personál, ubytování, strava, služby prostě vše. Nemůžem nic jiného než jen doporučit.

Skvělé (Zuzana U.)

Pobyt sa nám páčil, všetky služby boli poskytnuté tak ako bolo dohodnuté pri kúpe kuponu. Strava bola v poriadku, len sme boli prekvapení, že na raňajky nebola káva, tú sme si museli dokúpiť.