• Domácí mazlíček je možný po dohodě s recepcí, která vám upřesní výši poplatku

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Rezident v srdci vyhledávané lázeňské oblasti

Rodinný hotel Rezident *** najdete v centru oblíbených lázní Turčianské Teplice, hned u lázeňského parku, pěší zóny a jen 60 metrů od Spa & Aquaparku.


V hotelu Rezident se můžete těšit na přívětivý přístup a ochotný personál.


Pokoje hotelu jsou pěkně zařízené a nově vybavené, celý interiér je v barvách béžové a zelené s nábytkem z tmavého dřeva. Pokoje Standard mají manželskou postel, televizor s LED obrazovkou, WiFi připojení a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Pokoje Standard Plus jsou vybavené totožně, navíc ale mají třetí lůžko (přistýlku) a možnost umístění dětské postýlky. Pro náročnější hosty jsou k dispozici také apartmány, které se skládají z ložnice, obývacího pokoje a koupelny. Navíc jsou vybaveny ledničkou.

Součástí hotelu je také vyhlášená restaurace s širokou nabídkou mezinárodní kuchyně, italských káv či lahodných vín a koňaků.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslav B.)

Bobre vybratá lokalita hotela, ubytovanie v pohode a výborná kuchyna.

Vynikající (Alena M.)

Se vším jsme byli spokojeni. Hotel hned vedle lázní, čistý, dobře vybavený pokoj s balkonem, masáž i kolagenova procedura fajn. Strava kvalitní. Dokoupili jsme si procedury v hotelu i v lázeňském domě Fatra a byli jsme spokojeni. Termály Spa&Aquapark příjemné. Galerie Galabru byla také vhodným spatřením pobytu.

Vynikající (Zdeňka P.)

Byly jsme tam v tomto roce podruhé a můžu konstatovat, že personál je velmi příjemný a váží si svých klientů.