Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Edita F.)

Všetko bolo super. Hlavne vnuci boli spokojní. Páčil sa im wellness.3dni si užili. Chceli tam ešte ostať

Vynikající (Bohdan V.)

Hotel má výbornou polohu s výhledem na Tatry. Personál hotelu nás příjemně překvapil. Hned při příjezdu na nás udělala dojem paní z recepce, která nám poradila, co a jak máme navštívit. Kousek od hotelu je nádraží, odkud se dá dostat elektrickým vláčkem do Starého Smokovce, Popradu apod. Jízdní řád mají na nástěnce u recepce. Pokoje byly čisté, denní úklid, výborné rauty, které se neustále doplňovaly. Byli jsme spokojeni.

Vynikající (Milada Záhorská Z.)

Pobyt se nám moc líbil. Vše odpovídalo popisu. Personál byl velmi milý a ochotný. Strava opravdu výborná. Doporučuji všem.

Vynikající (Dagmar Z.)

Prostředí hotelu příjemné, odpovídá kategorii 3*. Jídlo bylo výborné, jen jsme postrádali více ovoce - objevil se meloun a pak jednou trochu nakrájených jablek a hrušek. Velmi chválíme personál - všichni vstřícní a milí, lidé na svém místě!

Vynikající (Monika ?.)

Byli jsme velmi spokojeni, personál - hlavně obsluha, myslím že se jmenovala Katka, super. V hotelu čisto, strava neměla chybu, pokaždé si bylo z čeho vybrat. Prostředí pěkné.

Skvělé (Jaromír K.)

Hotel je ideálně situovaný s překrásným výhledem na Tatry. Stravování je úžasně zajištěno ráno i večer bufetem. Vynikající kuchyně! Jídlo nemělo chybu. Obsluha byla téměř dokonalá.

Vynikající (Petra ?.)

Ano, byli jsme spokojeni a bez výhrad půvabné ubytování, velmi milý personál. Dáváme ve všem 5 hvězdiček.

Vynikající (Ludmila B.)

Byli jsme velmi spokojeni, strava výborná, pestrá, skvělý ochotný personál. Štědrý den perfektně připravený.

Vynikající (Jan D.)

Vše odpovídalo popisu, ale veškerá naše očekávání předčilo jídlo, které bylo skvělé.

Skvělé (Diana K.)

Boli sme spokojní, strava vynikajúca, personál milý a ústretový, dostali sme všetky ponúknuté služby, malá chybička bola v upratovaní izby - za týždeň nám neumyli dlážku a kúpeľňu.