Penzion Adria kousek od známého termálního koupaliště v lázeňském městečku Podhájská je ideálním místem pro odpočinek. Užijte si ubytování na pokoji s kuchyňkou i vstup do lázní. Jedno dítě do 9,9 let má pobyt zdarma.

O ubytování

Rodinný Penzion Adria nabízí pobyt plný odpočinku blízko slavných termálů v Podhájské. Místní termální koupaliště je vzdáleno jen asi 5 minut chůze. V okolí je mnoho rančů, projížďku na koni si můžete užít například na ranči Trilobit (10 km). Pokud zatoužíte po kultuře ve městě, navštivte Nové Zámky (25 km), nebo Levice se zříceninou hradu (25 km).

Kde budete spát?

Budete ubytováni v pokojích vybavených kuchyňkou s ledničkou, vařičem a varnou konvicí, můžete si zde tedy připravit něco dobrého na zub kdykoliv během dne. V pokojích najdete i TV a WiFi , každý z nich má navíc samostatný východ na terasu s možností posezení. Nechybí ani samostatná koupelna.

Něco navíc

Zakončete každý den příjemným posezením na zahradě s grilem, kde si můžete ugrilovat svou oblíbenou specialitu.

Penzion Adria

Družstevná 8 , Podhájska
Slovenská republika

+421 905 866 331

adriapodhajska@gmail.com

Check In
od 13:00
Check Out
do 9:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Aquapark
2,5 km

Tipy na výlet

Termální koupaliště Podhájská Tip na výlet

Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde několik bazénů s termální vodou – sedací, ochlazovací i dětský bazén. Dále také tobogány, sportovní hřiště a spoustu atrakcí. Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. V tomto areálu najdete také Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

Otevírací doba: (do 30.9.2021)

  • PO: 13:00 - 22:00 hodin
  • ÚT - NE: 9:00 - 19:00 hodin

Vstupné na koupaliště:

  • ve všední dny: dospělí: 6 €/celodenní vstup, snížené vstupné: 5,5 €/celodenní vstup, děti do 15 let: 3,5 €/celodenní vstup
  • víkendy a svátky: dospělí: 6 €/celodenní vstup, snížené vstupné: 6 €/celodenní vstup, děti do 15 let: 4 €/celodenní vstup

Vstupné do wellness centra:

  • Bazénový svět: dospělí: 10€/vstup na 3 h, děti do 15 let: 5 €/vstup na 3 h
  • Vitální svět: 9 €/jednotný samostatný vstup, 6 €/doplatek ke vstupu do bazénového světě

Pozor, termální koupaliště je otevřené, ale bazény s termální vodou jsou až do odvolání mimo provoz. Více informací zde.

Více informací
Římské lázně v Podhájské
Levický hrad
Skalní obydlí Brhlovce