Odpočinkový pobyt pro všechny věkové kategorie v hotelu Regia *** jen kousek od slavného Bojnického zámku, ZOO a oblíbených termálních lázní. Těšte se na polopenzi a vstup do wellness. Na výběr speciální seniorský pobyt.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Šárka M.)

Vše v podstatě odpovídalo popisu a přehlednosti voucheru..a bylo ok Pobyt byl pěkný,spokojeni.

Vynikající (Zdeňka V.)

Vstup k lázním nyní trochu obtížný, po stavebních úpravách bude OK. Jinak posezení u kávy s pohledem na zámek nemá chybu.

Vynikající ( Ladislav V.)

Hotel je staršího data, ale je čistý a útulný na pokoji čisto. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. perzonál ochotný a milý. Zajet se tam podívat. Hlavně na zámek a zoo. Krajina je úžasná. Prostě je to nádhera.

Vynikající ( Ladislav V.)

Hotel je zastaralá budova, ale všude čisto a klid. strava výborná, personál velice ochotný a wellness vyhovující. Klientům doporučujeme.

Vynikající (helena K.)

Hotel OK, dostali sme všetko, čo bolo v ponuke, strava fajn, wellness v pohode, personál ústretový. Krásna príroda, okolie, výborná poloha - blizučko do kúpeľov /stačí zbehnúť pár metrov dole kopčekom/. Prechádzky po kúpeľoch zaujímavé aj tým, že všetky chodníčky sú poprepájané, areál bezpečný, ohradený priestor, rozľahlý. Množstvo kaviarničiek a oddychových zón. Neďaleko do ZOO a zámku. Odporúčam všetkým, ktorí si chcú oddýchnuť a pritom užiť prírodu. Helena

Skvělé (Terezie P.)

Pobyt odpovídal popisu, ubytování dobré i strava, nádherné prostředí Bojnic, plus dávám za hotel.wellnes

Vynikající (Oliver O.)

Hotel bol jednoduchy ale skvela lokalita na pesi zoo, kupalisko, kupele, hrad, centrum mesta odporucam.

Skvělé (Ján ?.)

Služby boli vzhľadom na cenovú nenáročnosť na dobrej úrovni a všetko, čo bolo uvedené v kupóne sme dostali.

Skvělé (Marta ?.)

Strava bola dobra, wellness super, personal velmi mili, boli sme spokojni. Jedina chybicka boli makke postele.

Vynikající (Zlata K.)

Bojnice nás okouzlily, romantický zámek, rozvíjející se lázně, koupání v horkých termálních pramenech. S ubytováním a se stravou v hotelu Regia jsme byli spokojeni. Personál byl velmi vstřícný. Jen vířivka ve wellness moc nevíříla a překvapilo nás, že místo dvou jsme tam byli čtyři. Janův bazén však neměl chyby, spousta trysek, příjemně teplá voda, večer barevné efekty.