• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 3 - 6 €/noc (dle velikosti)

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Regia *** s úchvatným výhledem

Vydejte se na relaxační pobyt do nádherného a klidného prostředí lázeňského městečka Bojnice, které se celosvětově proslavilo romantickým zámkem, léčivými lázněmi a velkým množstvím útulných kaváren.

Hosté budou ubytováni v komfortně zařízených pokojích, které jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a vlastním sociálním zařízením s WC a sprchou. K dispozici je také WiFi připojení.

Tradiční speciality i relaxace ve wellness

Po celou dobu pobytu se můžete těšit do hotelové restaurace, kde si pochutnáte na tradičních slovenských, maďarských a mezinárodních dobrotách. Na vyžádání je možné také připravit pokrmy pro osoby se speciálními požadavky či dietou.

Hotel se hodí pro všechny věkové kategorie a také pro rodiny s dětmi - najdete zde dětský koutek i hřiště.

Pokud si budete chtít na vaší dovolené maximálně odpočinout, určitě doporučujeme navštvit hotelové wellness. Čekají na vás dvě sauny anebo levandulová vířivka, kde načerpáte novou energii.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající ( Ladislav V.)

Hotel je staršího data, ale je čistý a útulný na pokoji čisto. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. perzonál ochotný a milý. Zajet se tam podívat. Hlavně na zámek a zoo. Krajina je úžasná. Prostě je to nádhera.

Skvělé (Juraj P.)

Tento pobyt sme absolvovali už tretí raz, ubytovanie, strava a popis odpovedá skutočnosti.

Vynikající (Zdenek S.)

Velmi spokojeni - personál velice ochotný.