Hotel Regia *** s úchvatným výhledem

Vydejte se na relaxační pobyt do nádherného a klidného prostředí lázeňského městečka Bojnice, které se celosvětově proslavilo romantickým zámkem, léčivými lázněmi a velkým množstvím útulných kaváren.

Hosté budou ubytováni v komfortně zařízených pokojích, které jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a vlastním sociálním zařízením s WC a sprchou. K dispozici je také WiFi připojení.

Tradiční speciality i relaxace ve wellness

Po celou dobu pobytu se můžete těšit do hotelové restaurace, kde si pochutnáte na tradičních slovenských, maďarských a mezinárodních dobrotách. Na vyžádání je možné také připravit pokrmy pro osoby se speciálními požadavky či dietou.

Hotel se hodí pro všechny věkové kategorie a také pro rodiny s dětmi - najdete zde dětský koutek i hřiště.

Pokud si budete chtít na vaší dovolené maximálně odpočinout, určitě doporučujeme navštvit hotelové wellness. Čekají na vás dvě sauny anebo levandulová vířivka, kde načerpáte novou energii.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (jindrich U.)

Vše bylo v pořádku, personál byl milý.

Vynikající (František D.)

V hoteli sme boli asi 4x. Naposledy v novembri 2019 sme boli prekvapení spolu s manželkou výbornou stravou. Hotel má veľkú výhodu, že je situovaný blízko kúpeľov. Za tie peniaze odporúčame pobyt v hoteli.

Vynikající (Iveta N.)

Pobyt odporúčam, super relax. Hotel čistý, každý deň upratovanie, milý personál. Hotel je situovaný medzi kúpeľmi a zámkom. Blízko centrum mesta. Krásna prechádzka po veľmi čisto udrziavanom meste. Čo sa týka pobytu môžem len odporúčať. V marci plánujem zakúpiť znova pobyt, ale už na 12 dní. Jedlo a izba veľká spokojnosť.