• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 3 - 6 €/noc (dle velikosti)

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Regia *** s úchvatným výhledem

Vydejte se na relaxační pobyt do nádherného a klidného prostředí lázeňského městečka Bojnice, které se celosvětově proslavilo romantickým zámkem, léčivými lázněmi a velkým množstvím útulných kaváren.

Hosté budou ubytováni v komfortně zařízených pokojích, které jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a vlastním sociálním zařízením s WC a sprchou. K dispozici je také WiFi připojení.

Tradiční speciality i relaxace ve wellness

Po celou dobu pobytu se můžete těšit do hotelové restaurace, kde si pochutnáte na tradičních slovenských, maďarských a mezinárodních dobrotách. Na vyžádání je možné také připravit pokrmy pro osoby se speciálními požadavky či dietou.

Hotel se hodí pro všechny věkové kategorie a také pro rodiny s dětmi - najdete zde dětský koutek i hřiště.

Pokud si budete chtít na vaší dovolené maximálně odpočinout, určitě doporučujeme navštvit hotelové wellness. Čekají na vás dvě sauny anebo levandulová vířivka, kde načerpáte novou energii.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marcela Nováčková N.)

Vše bylo v pořádku, personál příjemný.

Vynikající (Marcela Nováčková N.)

S pobytem jsme byli spokojeni a personál je výborný. Zámek, ZOO a rozhledna

Dobré (Viera Dieškova D.)

Hotel staršieho typu, čistý, personál ústretový. Strava vhodná pre bežného návštevníka, pre vegetariana nekvalitná a slabý výber. Polievky pre dieťa príliš slané, nebola vegetariánska varianta. Chýbalo ovocie na raňajky a väčší výber syrov, resp. tofu. Na ihrisku pre deti pred hotelom nebol piesok, ani štrk, len zemina.