Objevte kouzlo lázeňského prostředí Malých Bielic. Ubytujte se v penzionu Kalinka se snídaní a večeří formou à la carte, vstupem do bazénů, vířivky i nových saun. Penzion leží jen kousek od oblíbených lázní Malé Bielice.

Lázně Malé Bielice

Termály Malé Bielice jsou místem pro ten pravý odpočinek a leží jen 10 minut od penzionu. K dispozici je aquapark s bazény s léčivou minerální vodou a se spoustou atrakcí, odpočinkové zóny a samozřejmě různé wellness procedury. Využít můžete také saunový svět otevřený čtyři dny v týdnu.

Areál lázní je otevřen celoročně, otevírací hodiny lázní jsou každý den od 9:00 do 21:00 hodin. Ceník zobrazíte zde.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petr K.)

Ubytování dobré, vstřícný personál, kuchař vařil výborně, koupání v termální vodě vynikající.

Vynikající (Aleš S.)

Naprostá spokojenost. Vše co jsme měli dostat jsme dostali, personál byl velmi příjemný, kuchař vařil skvěle. Termály v penziónu byly fajn.

Skvělé (Milan O.)

Vnútorné prostredie hotela by chcelo už renováciu je dosť opotrebované inak čisté. Vonku sa stavia tak teraz je tam dosť velký neporiadok.

Skvělé (Jaroslav D.)

Prostředí dobré, jídlo dobré až postele byly hlučné, při pohybu v nich praskalo. Obsluha dobrá, vířivka měla jen tři místa s bublinkami a druhá vířivka také. Vzhledem k tomu, že nás tam bylo málo, jen šest stálých hostů, tak to šlo. Byli jsme na hradě Bojnice, asi 30km. Vcelku to šlo.

Vynikající (Martina P.)

Velká spokojenost. Ochotný a vstřícný personál, výborný wellness (bazén, vířivka, sauny), příjemné prostředí. Vynikající jídlo, velké porce.

Skvělé (Richard E.)

Penzion odpovídal popisu. Wellness podle představ, nadchly nás nové sauny, okolí bazénů už ale rzí upozorňuje na letitost a nutnost údržby. To je ale kosmetika, co jsme očekávali, to jsme dostali. Večeře slušné, chválíme velikost porcí, chtělo by to ale větší výběr bezmasých jídel než bezmasá pizza, zapečené brambory s brokolicí a smažák. Snídaně chutné, ale člověk by po 3 dnech uvítal už i něco jiného než pečivo s vejcem, hemenexem, zapečené či s obloženým talířem "á la carte". Chtělo by to obyčejný "švédský stůl" s výběrem např. cereálií atd, to už dnes nabízí i autokempy. Personál občas zmatený (pravděpodobně nový), ale velmi ochotný. Pokoje v podkroví pro 2 stačily, postele perfektní, ale vzhledem ke zkosení střechy pro víc jak 2 lidi určitě nevhodné. Na pokoji č. 5 sprcha piští, to zrovna příjemné nebylo, ale jinak nic, nač by nenáročný uživatel musel nadávat. Chválíme čisto, ale přidáváme se k názorům na malým oknem jen obtížně vyvětratelnou horkost. Za jinou zábavou než termály musíte dál, např. Bojnice ale opravdu stojí za to. V okolí zajímavá přírodní lokalita Bielické bahna. V Partizánskem toho jinak k vidění opravdu moc není, ale skvěle jsme se naobědvali v hotelu Azul. Ceny vyšší, ale kvalita naprosto špičková. Ve větším městě by to stálo dvakrát tolik. Takže vysloveně nadšení jsme neodjížděli (i proto, že nám na hotelovém parkovišti nějaký dobrák odřel auto a neobtěžoval se nás třeba najít a věc vyřešit - lidi jsou hovada), ale spokojení ano. Především kvůli naplnění představy slušného wellness za velmi dobrou cenu.

Skvělé (Libor H.)

Mravenci na apartmánu, byl nám poskytnut přípravek na hubení. Strava i bazén perfektní. Kouření na recepci i na baru velmi nepříjemné.

Vynikající (JOSEF ?.)

Líbilo se nám rodinné prostředí penzionu a příjemné vystupování personálu. Mohli jsme popíjet kávu přímo u bazénu.

Vynikající (Monika J.)

Hotel i jeho prostředí se nám líbilo. Wellness pro hotel byl dostačující. Velký výběr jídel a taky velké porce, které se ani nedaly sníst.

Skvělé (Zora ?.)

Vše bylo v pořádku dle voucheru. Personál ochotný. Jen jídelní lístek trošičku strohý. Při delším pobytu bych nevěděla, co si objednat. Při našem pobytu - 3 dny - nabídka stačila.