Pobyt v srdci Vysokých Tater pro dva v rodinném penzionu Encián v centru Tatranské Lomnice v blízkosti hor a lanovek. Polopenze ve stylové restauraci a relax v privátním wellness.

Rodinný penzion v centru Vysokých Tater


Penzion Encián má vynikající polohu v samém srdci Vysokých Tater - najdete jej v Tatranské Lomnici a všude se snadno dostanete, protože jen 100 metrů od penzionu je zastávka autobusu a 200 metrů najdete lanovky na Skalnaté Pleso.

Penzion s příjemnou, rodinnou atmosférou, Vás ubytuje v příjemných pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Za pěkného počasí můžete posedět na terase a po výletě si užít relax v privátním wellness se saunou a vířivkou. Pro děti je k dispozici hřiště. Součástí penzionu je také domácí restaurace s krbem.


Výlety a aquaparky v blízkosti penzionu

Národní park Vysoké Tatry nabízí bohaté možnosti využití volného času. Každý si zde přijde na své. Pokud chcete pobyt strávit aktivně, nachází se v okolí až 600 km turistických tras, mohutné štíty, zelené lesy i vodopády. To všechno máte na dosah ruky od penzionu.

Přímé turistické stezky vedou z Tatranské Lomnice na Skalnaté pleso, vodopády Studeného potoka, do Matliarov. Příjemným zpestřením pro nenáročné turisty může být i vycházka do Tatranské Lesné nebo až do Starého Smokovce lesní cestou.

V blízkosti se nachází Poprad s vyhlášeným aquaparkem Aquacity Poprad, za zmínku stojí i termální koupaliště Vrbov. Z památek najdete v blízkosti Spišský hrad, který je památkou UNESCO. Z dalších aktivit jmenujme třeba golf, hřiště a sportovní haly, posilovna a další.

Penzión Encián

Tatranská Lomnica 32, Tatranská Lomnica
Slovenská republika

+421 903 500 551

info@encian.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,1 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
1,2 km
Sjezdovka
0,9 km